Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez egyértemű elutasítás, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egyértemű elutasítás, vagy csak játszik, es húzza az agyam?

Figyelt kérdés

A szomszedunkban lakik egy nálam 11 évvel idősebb elvált nő (én 17/f vagyok)

Nagyon szép nő, és a járvány alatt tök sokat összejárunk, mert mashova nem lehetett menni, es én egy kicsit belezúgtam. Nyáron együtt is fürödtünk a medencéjében. A multkor előttünk futott, én kint álltam es néztem. Megállt nem messze nyújtani, azután rácsapott a fenekére es megkerdezte tetszik-e. Mondtam hogy igen, de csak nevetett es tovább futott.

Ezután azt gondoltak hogy lehet, es átmentem hozzá, megpróbaltam megcsókolni, de eltolt, kinevetett es azt mondta majd ha benőtt a fejem lágya.

Szerintetek érdemes még tovább próbalkozni?



2021. szept. 25. 06:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
33%
#6 ugy hivják push-pull, kb egyszerre fejezel ki érdeklődést és közömbösséget, ha így rákeresel meg jo az angolod ahhoz hogy megértsd elmagyarázzák hogy kell
2021. okt. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
#11 Köszi...
2021. okt. 17. 11:31
 13/27 anonim ***** válasza:
32%

Magyarul is utánaolvashatsz, hogy milyen kapcsolatban találhatod magad, ha beindítod a biokémiát a nő irányába:

[link]

2021. okt. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
#13 Nem hinném hogy narcisztus lenne. Elég határozott nő, de van önkritikája. A nyáron sokat beszélgettünk. Nagyon okos.
2021. okt. 17. 21:05
 15/27 anonim ***** válasza:
"A szakirodalom jellemzően a narcisztikus személyiségzavarral, a borderline-szindrómával és a bántalmazó kapcsolatokkal társítja a fogalmat, de aki tapasztalta vagy gyakorolta már a „hooveringet” az tudja, hogy lebutított verziói rengeteg párkapcsolatban megjelennek, nem csak azokban, amelyekben komoly pszichés zavar osztja a lapokat. Az is tény, hogy narcisztikus vonások, narcisztikus emberekre jellemző attitűdök többé-kevésbé mindannyiunkban lehetnek"
2021. okt. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Az okosságnak semmi köze ahhoz, hogy ki akar-e használni. Jó eséllyel igen.
2021. okt. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Nem értem miert akarna kihasználni. És hogy mondhatjátok hogy személyisegzavara van. Nem is ismeritek. Teljesen normális nő nincs semmilyen baja. Szép, sportos, vidám, intelligens. Nagyon tetszik, es szeretném ha lenne valami, azert kertem itt tanácsot.
2021. okt. 17. 21:32
 18/27 anonim ***** válasza:

"hogy mondhatjátok hogy személyisegzavara van"

Senki se mondta.


"verziói rengeteg párkapcsolatban megjelennek, nem csak azokban, amelyekben komoly pszichés zavar osztja a lapokat"

2021. okt. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
#18 Miből gondolod hogy ilyen lenne?
2021. okt. 17. 21:57
 20/27 anonim ***** válasza:
Milyen ilyen? Kihasználós? Abból, hogy elvált (ami azt mutatja, hogy nem hosszú távú kapcsolatokban gondolkodik), meg abból, hogy túl nagy köztetek a korkülönbség (te még kamasz vagy, aki sokkal sérülékenyebb, bizonytalanabb, védtelenebb, mint egy dörzsölt, sokmindenen átment nő).
2021. okt. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!