Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez egyértemű elutasítás, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egyértemű elutasítás, vagy csak játszik, es húzza az agyam?

Figyelt kérdés

A szomszedunkban lakik egy nálam 11 évvel idősebb elvált nő (én 17/f vagyok)

Nagyon szép nő, és a járvány alatt tök sokat összejárunk, mert mashova nem lehetett menni, es én egy kicsit belezúgtam. Nyáron együtt is fürödtünk a medencéjében. A multkor előttünk futott, én kint álltam es néztem. Megállt nem messze nyújtani, azután rácsapott a fenekére es megkerdezte tetszik-e. Mondtam hogy igen, de csak nevetett es tovább futott.

Ezután azt gondoltak hogy lehet, es átmentem hozzá, megpróbaltam megcsókolni, de eltolt, kinevetett es azt mondta majd ha benőtt a fejem lágya.

Szerintetek érdemes még tovább próbalkozni?



2021. szept. 25. 06:54
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Azóta (szep 25 után) egyszer voltam át nála. Ő is ilyeneket mondott, hogy fiatal vagyok még nincs tapasztalatom és ezert sérülékeny vagyok. Szerinte csak az lenne, hogy belezúgnék fülig, és összetörnék ha vége lenne... :(
2021. okt. 17. 23:28
 22/27 anonim ***** válasza:
Így is lenne. Tudja, mit beszél.
2021. okt. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
54%

Deritsd ki mire lenne nyitott.

Kapcsolatot felejtsd is el ahogy a tobbiek is irjak. Egy par alkalmas legyottra viszont szerintem mindenkepp kaphato lenne az alapjan amiket leírtál. Közösen örömet szereztek egymasnak, neked meg plusz tapasztalat is lesz, de ne zugj bele. Próbát megérne. Én legalábbis biztos sajnálnám a helyedben ha kihagynám. (Utólag valoszinu te is fogod). Párkapcsolatra azonban inkább korodbelieket keress majd.

2021. okt. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
84%

"de ne zugj bele"

Hülye vagy? 17 éves! Hogyne zúgna bele! :DD


"Próbát megérne. Én legalábbis biztos sajnálnám a helyedben ha kihagynám. (Utólag valoszinu te is fogod). Párkapcsolatra azonban inkább korodbelieket keress majd."

Utólag pont azt fogja bánni, hogy belement, főleg akkor, ha igazi párkapcsolatot is akar majd!


Kérdező, olyannal akarsz majd igazi szerelmet, valódi párkapcsolatot, aki most úgy gondolkodik, mint ez a válaszoló, hogy aztán mindenféle nemi betegséget összevissza átadogassatok egymásnak a korábbi ügyeitekből kifolyólag, mint pl. ez a kérdező (hogy a lelki sérülésekről, depresszió, stb. ne is beszéljünk)?

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__1140828..

2021. okt. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
26%
Ezért nem dugjuk bizonytalan lyukba csak úgy:D ilyeneknel nyilvan fel kell huzni a kesztyűt :D abból se a gagyit.
2021. okt. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
48%
Egyik se véd 100%-osan semmitől - a lelki bajoktól meg egyáltalán nem. 17 évesen még nem kellene annyira leadnia az önbecsüléséből, hogy mire eljöhetne az igazi szerelem, már semmi se maradjon belőle, csak a depi meg az önostorozás, hogy elcseszte az életét, mert azt a nőt, akit igazán akarna, így már nem érdemli meg, biztos azért nem akar összejönni vele, stb.
2021. okt. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
69%
Ja, ha szexre kell hajtsad, ha többet szeretnél, akkor többet kockáztatsz, mert neki te valszeg nem vagy túl érdekes, mint férfi. Ettől még tarthat egy értelmes fiatalnak.
2021. okt. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!