Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány ezt mondta nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány ezt mondta nekem az elutasítást jelent csak nem akart megbántani?

Figyelt kérdés

Ismerkedtünk nagyon tetszettünk egymásnak, csak ő nagyon szereti a bulizást meg azt hogy csorgatják a fiúk a nyálukat rá. Én meg komoly kapcsolatot szeretnék és azt mondta hogy pár év múlva összejönne velem, de még nem élte ki magát. Komolyan van ilyen? Úgy gondolom ha tényleg akart volna engem akkor nem ezt mondja hanem összejövünk és nem pedig kiélni akarná magát.

Jobb ha őt örökre elfelejtem, vagy tényleg lehet később valami?

Ha később esetleg összejövünk akkor elképzelhető hogy komolyan fog venni, vagy csak addig leszek jó amíg nincs jobb?


2021. szept. 4. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hajó elment.
2021. szept. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem engedd el
2021. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem akart megbántani, ezzel azt akarja éreztetni, hogy jó ember vagy, közben egyszerűen le akar rázni. Tudja jól, hogy majd össze jössz valakivel. Ne várj rá, semmit nem akar.
2021. szept. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Meg kellett volna fektetned és utána beszélni jövőről, jóbarát. Ma is tanultál valamit.
2021. szept. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kis ribizli még arra se képes,hogy igazat mondjon!

Na ennyire tart téged!Egy naív kis takonynak,akivel bevetetheti ezt a gyerekmesét,közben ő is tők jól jön ki,mert milyen rendes már,hogy majd 5 év múlva megkeres!

Tényleg nagyarc kell ehhez!

Felejtős!

2021. szept. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem akar tőled semmit, nem tetszel neki eléggé.
2021. szept. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!