Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb fiú barátomba, de lehet valaki másba is? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Előre elnézést kérek amiért egy litániát fogok ide legépelni, de elég bonyolult a dolog és máshogy sajnos nem tudom elmagyarázni. És több hónapos az egész sztori. Viszont már muszály ezzel kapcsolatban tanácsot kérném valakitől:



Szóval már lassan több mint egy éve, hogy szerelmes vagyok a legjobb fiú barátomba. Először mellőztem ezt az érzést, főleg azmiatt mert tudtam, hogy ebből sose lehetne semmi, ő nem érez így irántam. Plusz olyanok vagyunk mint a testvérek. És nem akartam ezt a viszonyunkat elrontani.

Viszont mikor összejött valakivel akkor az mindíg letört engem. Bár támogattam, azért fájt a dolog. Aztán megesett az a dolog, hogy átmenet egy tényleg csúnya szakításon. Ekkortájt már úgyahogy elfolytottam magamban a felé táplált érzéseimet. De a szakítás után egy-két hónapra rá a suliban azt mondta nekem, hogy érez felém valamit romantikus értelemben. Hogy én mindíg ott vagyok neki és, hogy olyan ember mint én nem volt eddig az életében (ez május környékén volt). És ekkor megint éreztem a bizsergést. Azon a héten hétvégén átjött hozzánk és mivel egyedül voltunk csak ketten, tudtunk bensőségesebben is beszélgetni. Aztán meghitt lett a hangulat, és bár egy csóknál nem történt több nekem az lett az egyik legszebb emlékem vele. De még aznap este írta nekem, hogy nem akarna komolyabb dolgot, mert a barátságunk ne menjen tönkre. Persze én bele mentem, nem akartam erőltetni. Ezt követően rá egy hétre összejött valakivel. Akivel szakított, mert nagyon csúnyán kijátszotta őt. Gondoltam akkor megvárom, hogy jobban legyen és elmondom neki, hogy valójában mit is érzek. Erre fel megint összejött valakivel. Hasonlóan lett vége ennek is. És most megint van párja. Jelenleg 3 hónapja lehetnek együtt. Boldogok és örülök neki, de fáj is azért rendesen. Támogatom, hiszen a legjobb barátom. De akkor is fáj. Főleg az amikor beszél a volt szerelmeiről, de még futólag sem említ meg.

De azért van valami jó is a sztoriban. Mivel az egyik régebbi fiú ismerősömmel (aki az osztálytärsa) egyre jobb viszonyt ápolunk. Ezt úgy értem, hogy ezalatt a pár hónap alatt végig mellettem volt és támogatott. Ez nagyon közel hozott minket egymáshoz, és hála neki kezdem elfelejteni ezt a reménytelen dolgot. Tudom azt is, hogy tetszem neki mert konkrét jeleket küldött felém, és szerintem ő is tetszik nekem, de nem akarom elsietni a dolgokat. Nem akarok egy olyan kapcsolatba belemenni, hogy a párom szeret engem de én meg közben valaki másra vágyom,és nem akarok hazudni neki az érzéseimről és megbántani őt. Mert ahhoz túl fontos nekem, hogy ezt tegyem vele.


Szóval szerintetek mit kéne tennem? Felejtsem el az érzéseimet a legjobb barátom iránt, vagy tartsak ki mellette? Vagy lassan haladva nyissak a másik fiú felé, és adjak ennek az egésznek egy esélyt?

Ti mit tennétek a helyemben?

A válaszokat előreis köszönöm.



2021. szept. 27. 02:53
 1/2 anonim ***** válasza:
97%
Első lépésnek mindenképp azt javasolnám, hogy tudd meg biztos szerelmes vagy.
2021. szept. 27. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
94%
Hasonló kérdéseket (többet) találsz az elmólt pár órában, tagnap.... Ott vannak értelmes válaszok is.
2021. szept. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!