Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16-18 éves lányok! Miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-18 éves lányok! Miért nem járnátok 25 feletti pasikkal?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok és még mindig nagyon tetszenek a 16-18 éves lányok, de az utóbbi két ilyen korú lány, akinél kezdeményeztem visszautasított, pedig pár éve 24 évesen még jártam 17 éves lányokkal. Mitől ilyen szigorú határ a 25 év?

2021. okt. 5. 17:37
A kérdező szavazást indított:
Öregebb a teste
Túl érett a személyisége
Túl tapasztalt szexuálisan
Egyéb (Kérlek, írd le!)
22 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Mert nem érdekelnek. Nem a fent leírt okok miatt, hanem mert teljesen más életszakaszban vagyunk, és nem szívesen járok valakivel akinek már dolgozik és abban a korban van hogy családot kéne inkàbb alalítania, helyette meg tinikkel akar jàrnj. Meg a férfiak amúgy is előbb halnak mint a nők, és nem akarok már 40-50 évesen özvegy lenni.
2021. okt. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%

Én szoktam, sőt, 30 felettivel is.


Nem kell privát!

2021. okt. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%
Nekem sincs szerencsém a fiatalabb korosztállyal, én egy lánynál próbálkoztam be igaz de nem sikerült. Egyébként elsőnek írom hogy nőknek hamarabb lejár a lemez (nem a halálról van szó), hanem 30 körül rengeteg egyedül marad, vagy gyereke lesz már (és elég nagy elvárás is ez tőle)...személy szerint ezért nem ismerkedek a korosztályommal, szóval nincs teljesen igazad.
2021. okt. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Mert betegnek tartom azt, aki a felnőtt, egyetemista, sőt inkább már dolgozó korosztálya helyett magához képest kislányokat akar felszedni, akiknek a legnagyobb probléma, hogy egyes lett a matek tz meg anya nem enged el a hétvégi buliba és jaj, észre ne vegye, hogy cigiztem. Mégis milyen közös témánk legyen hosszútávon? Egy kapcsolat nem csak pár hétre szól (jó esetben).

Ja meg én a sok baromi érett csajszival ellentétben nem tartom magam kiqúrtul felnőttnek, hogy jaj, én magasabb szinten vagyok az ÖSSZES, korban hozzám illő pasinál, hát mit képzelnek, hogy velük járnék :D

2021. okt. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Akkor én is kérdezek:

25 éves férfiak. Miért nem jártok 21-25 körüli nőkkel? Komolyan nem tudom mit láttok a kislányokban. (A szexen és naivitásukon kívül természetesen) Vagy ennyire nem tudtok csajozni?:/ Szomorú.

2021. okt. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Azért, mert a saját korosztályom érdekel.:)
2021. okt. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
#5 Mert elvannak hajtva, hogy még nincs kellő egzisztenciájuk és nem elég férfiasak
2021. okt. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#5.


Nekem az érett nők az eseteim. 30, de inkább 35 felettiek.

Érettek, van egzisztenciájuk, nem akarnak gyermeket.

2021. okt. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mind a 4 opció.

Meg majdnem 10 év különbség, az egy random ismerkedesnel athidalhatatlan

2021. okt. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

22 évesen volt 16 éves barátnőm. Semmiről nem tudtunk beszélni... Ő mindig arról beszélt, hogy mit csinált Józsi, Pisti meg Dia és a többi... Meg, hogy miket ökörködtek a suliban.

De, komoly témáról nem lehetett vele beszélni. Az életről még fingja se volt, ezért nem is lehetett vele filozofálni komolyabb témákról...

Csak a szex miatt voltunk együtt fél évig! Más értelme nem volt az egésznek...

Viszont, épp ez volt benne a vonzó, hogy én voltam neki az első, és mindenben benne volt! Azt csináltam vele, amit akartam! Neki sosem "fájt a feje"...😅

Szóval, a tinilányok maximum dugni jók, de nem komoly kapcsolatra!

Ráadásul, ahogy fentebb írták, ők mire elvégzik az egyetemet - amire általában mennek a mai tinik - már ott vagy 32 - 33 évesen és már illene, hogy legyen saját egzisztenciád, gyereked, míg a kiscsaj még csak most végzett az egyetemmel és őt most érthető okokból a karrierje építése érdekli 24 - 25 évesen, nem a babázás!

2021. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!