Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lány nagyon furcsán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány nagyon furcsán viselkedik velem, mik lehetnek a szándékai?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány osztálytársam, aki tetszik, gyakran szokott nézni, néha meg is szól miatta, pl:"ne nézzél, nem vagyok tv." De látszik rajta, hogy élvezi a szemkontaktust. Meg amikor egyszer szóba jött az, hogy velem töltsön egy napot/estét, akkor nagyon zavarba jött, és próbált hárítani. De ha írok neki, nem is nézi meg az üzenetemet, pedig aktív Messengeren. Szerintetek hogyan érezhet irántam?

2021. okt. 8. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
2021. okt. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem. Osztálytársam. 1 év van köztünk, nem kettő
2021. okt. 9. 08:22
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg az én esetemben pont fordítva volt. A nyáron neki tetszett más.
2021. okt. 9. 08:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem válaszol...

Hagyd inkább

2021. okt. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Csak félénk, próbál hárítani, hívd félre es beszéljétek meg a dolgot. Valszeg tetszel neki.
2021. okt. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én is nagyon félénk vagyok
2021. okt. 10. 07:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Közös pont!

Ilyenkor már annyira nem fura odamenni, amikor kiderül, hogy mindketten félénkek vagytok.

Ha nem próbálod meg, akkor ennyi.

2021. okt. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy csak elbambult, velem is előfordult már. Ha te nézed és attól zavarba jön az lehet azért is mert nem tetszel neki csak úgy általánosságban hízelgő neki ha egy fiú felfigyel rá. Bocsi, velem is ez történik, én ezt érzem a magam részéről. De ne zárd ki hogy tényleg szimpi vagy csak félénk.
2022. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!