Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem a fiút. Szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a fiút. Szerintetek miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Már többször kiírtam ehhez hasonló kérdést csak mindig törölték :/

Több véleményre,tanácsra lenne szükségem,mert eddig nem sok jött :D



Itt egy másik kérdés ehhez kapcsolatosan:


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..


Olyan is történt,hogy én lent voltam a lépcső aljánál,ő meg jött lefele és amikor meglátott lelasított és nézett.

Ma pedig beszélgettem egy fiúval,és pont becsengettek,amikor arra járt az a fiú akibe én szerelmes vagyok,és szó szerint elküldte azt a másik fiút(azt mondta neki,hogy csengettek,menjél órára 😶).

Délután pedig amikor meglátott előre köszönt nekünk(ott volt barátnőm is)


Annyira nem értem,mert máskor mintha ott se lennék....és a többi lánnyal meg jópofizik,de azt is úgy,hogy ott vagyok a közelben...


A leírtak alapján ti mit gondoltok erről?


13/L



2018. márc. 13. 15:02
 1/4 anonim válasza:
Hány éves a srác?
2018. márc. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
15 körül lehet
2018. márc. 13. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt, hogy rossz helyen járok. Nem is értem miért olvastam tovább mikor már leesett, hogy elkattintottam.


Én nem emlékszem, hogy régen kombináltak volna ennyit a lányok. Bár akkor is mondogatták, hogy szerelmes vagyok 5 percenként, mikor azt se tudták mi az. Nem akarlak leszólni, nyilván te most így éled meg, de majd rájössz. Meg arra is, hogy pont lányként nem kell görcsölnöd, meg túlgondolnod a dolgokat. Én csak magamból indulok ki, hogy amiket te bele szeretnél látni a fiú interakcióiba... hát... ilyen allűröket én, meg a korombeliek nem nagyon csináltak. Persze lehet ma már más a helyzet.

De gondold végig logikusan! Mit csinálsz most, illetve írtad, hogy nem először írod ezt ki, szóval folyamatosan? Rágódsz és gyötröd magad eredmény nélkül. Ha lépsz és nem jól sül el, akkor ugyan ez fog történni, de ha meg igen, akkor jöhet a "gyerekszerelem". Szóval azzal amit most teszel, illetve nem teszel csak ez az állapot mehet tovább. Viszont ha lépsz van esélye, hogy jobb legyen. Rosszabb nem lehet, csak másképp rossz a te szemszögedből. Szerintem ő nem fog lépni, mert akkor már lépett volna. Nem általános, de nem szégyen az ha a lény kezdeményez.

2018. márc. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Az tényleg így van,hogy folyamatosan ő jár a fejembe...de egyszerűen nem tudok másra gondolni 😥


A kezdeményezésen elgondolkodom,csak még elég bátortalan vagyok,de megpróbálom összeszedni magam és akkor hátha...


Azért is félek, mert én olyan típús vagyok,aki hajlamos mindent túlgondolni... és lehet,hogy a fiú soha nem állna le velem,és akkor eléggé rosszul érezném magam. 😑

2018. márc. 13. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!