Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányként tetszik nekem egy lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként tetszik nekem egy lány?

Figyelt kérdés
Az iskolában többször is belebotlottam egy lányba fiúsan öltözködik illetve, nagy valószínűséggel nem hetero. Viccből sokat hecceljük egymást, és kezdek rájönni, hogy nem úgy tekintek rá, mint egy sima lányra, és hogy lehet én sem vagyok hetero. Ő nagyobb nálam egy évvel, így csak szünetekben láthatom, de mindig kisietek a folyosóra, hogy lássam, merre megy az osztályából és követem, hogy találkozzunk, mert akkor elkezdünk beszélgetni. Elkérte az isnstámat viszont nem volt nála a telefonja így szerintem elfelejtette, én megkaptam az övét szóval én követtem be. Viszont kezdek elszomorodni, mert látok nála szerelmes idézeteket a storyában. Szerintetek mit tegyek? Valahogy jó lenne megtudjam, hogy van-e párja, de szégyellem megkérdezni. Próbálkozzak még nála?

2021. okt. 9. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Biztos vagy abban, hogy nem csak barátként tekintesz rá, mert jó vele beszélgetni, partner programokban amiket szeretsz? Ha igen, és biztos vagy abban is, hogy ő se hetero, akkor kérdezz rá. De persze kalkuláld bele, hogy ha nem jön össze, akkor a barátságnak is annyi. Mérlegeld, melyik lenne a rosszabb és ha teljesen elveszíteni, akkor maradjatok inkább barátok. Akkor idővel talán kiderül, hogy mi a helyzet nála.
2021. okt. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, biztos vagyok benne. Szerintem jobb lesz, ha mégsem kérdezek rá, mert nem akarom elveszíteni. Volt egyszer, hogy együtt mentünk haza, gondoltam, hogy teszek róla, hogy ez megint így történjen aztán mikor szét válnak az útjaink megölelem. Ez már túl nyomulós lenne? Vagy tetszene neki?
2021. okt. 9. 11:10
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen rendben van, baráti ölelés is létezik. Nem tudom ő mennyire nyitott rá, ez tőle függ.
2021. okt. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell eldöntened, hogy maradsz ebben a bizonytalanságban, esetleg végignézed majd ahogy mással összejön ahelyett, hogy tisztázod a dolgot, amiből lehet visszautasítás, de csak ebben az esetben van esély rá, hogy esetleg viszonozza a dolgot és akkor nagyon jó lesz. Szóval bizonytalanság vs. bizonyosság.
2021. okt. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1# 40-50 közötti úriember...
2021. okt. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek a #7-el
2021. okt. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kettesben feltehetsz neki olyan kérdéseket, amikből tudni fogja, hogy másként tekintessz rá. Ha pedig balul sül el, akkor mondhatod, hogy csak kíváncsi voltál.:)
2021. okt. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 AnonimLuzer válasza:
Na mi lett??
márc. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!