Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kiszerettem belőle? Vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszerettem belőle? Vagy csak elmúlt a rózsaszín köd?

Figyelt kérdés
Barátommal fél éve vagyunk együtt, mindennél jobban szerettem, de mostanában valami megváltozott. Nem érzem azt a hatalmas hiányt, amikor nem vagyunk együtt, szívesebben töltöm mostanában egyedül az időm. Ha beszélgetünk bennem van egy fura érzés és félek az élő találkozásoktól, mert volt már rá példa, hogy nem telt el jól. Nagyon szeretnék ezen változtatni, mert nem akarom megbántani és tényleg fontos nekem. Lehet ez csak valami átmeneti időszak vagy elmúlt a szerelem?

2021. okt. 18. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
És persze, hogy ezt nem vele beszéled meg, hanem random emberekkel... Nem kicsit pofátlan dolog!Ti dolgotok, oldjátok meg!Aztán holnap meg dobod?Na pont ilyen volt az exem, mindenkivel megbeszélte a problémáit, csak velem nem!Persze a végén én voltam a hibás mert nem tudtam rájönni a bajára!Most hívd fel és mondd el neki a gondjaidat!
2021. okt. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős, de ez teljesen normális. :)

Igen, "elmúlt a rózsaszín köd", de ez nem jelenti azt, hogy már nem szereted. Egyszerűen csak megtaláltátok hogy illeszétek be a másikat a hétköznapjaitokba úgy hogy magatokat ne hanyagoljátok el.

Viszont mindenképp beszélj vele erről, a párodnak joga van tudni hogy mi zajlik benned. Pláne úgy hogy vele kapcsolatos.


Semmi baj nincs ezzel az érzéssel =)

2021. okt. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Kiszerettél belőle, nem tart a szerelem örökké. A rózsaszín köd két évig tart. Ha neked kevesebb, akkor kiderült, hogy nem ő a te embered. Nem kell valakiből sajnálatból együttmaradni. Ez már úgyse szerelem lenne a részedről, hanem barátság.
2021. okt. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy elmúlt a rózsaszín köd. Szerintem is beszélned kéne vele, hátha lesz valami ötlete, ami fellendíti a kapcsolatot.:)
2021. okt. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Szerintem is elmúlt a rózsaszín köd..

Nem tudom most mennyi időt töltötök együtt, mert ha sokat akkor egy próbát megérne, hogy többet lennének külön, és akkor jobb esetben hiányozna a másik, ezáltal jobban értékelnéd..

Viszont mindenképp beszélj vele erről.

2021. okt. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!