Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet a baj velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés

Röviden annyi, ha egy lány megtetszik nekem, őrülten érzem a szerelmet iránta, pedig még nem is ismerem még. Több lánynál volt már ilyen. Ez most pontosan mi? Normális ez ebben a korban?

17/F



2021. okt. 20. 21:18
 1/4 October15 ***** válasza:
38%
Gondolom hallottál már az úgynevezett "szexről" azt mondják segít. De tényleg, ez nem szerepel hanem vonzalom ne keverjük a kettőt. A fogalom maga kizárja, hogy úgy legyél szerelmes valakibe, hogy nem ismered.
2021. okt. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelmet érzel, hanem vágyat. Tetszik külsőre, ezért szívesen megszeretgetnéd. Ez a normális, semmi baj nincs veled.:D
2021. okt. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kamasz vagy, tombolnak a hormonok, az ember folyamatosan szerelmes; szerelmes a napba, a székbe, a nyári zákorba; szerelmes a szerelembe; meglátja a gyönyörű kislányt, és “meghal” a szerelemtől; másnap egy másiktól...

Istenem, de gyönyörű is volt tininek lenni!

😇😁

2021. okt. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%

3-as vagyok

Juhász Gyula- Szerelem?

.

Én nem tudom, mi ez, de jó nagyon,

Elrévedezni némely szavadon,

Mint alkonyég felhőjén, mely ragyog

És rajta túl derengő csillagok.


Én nem tudom, mi ez, de édes ez,

Egy pillantásod hogyha megkeres,

Mint napsugár ha villan a tetőn,

Holott borongón már az este jön.


Én nem tudom, mi ez, de érezem,

Hogy megszépült megint az életem,

Szavaid selyme szíven símogat,

Mint márciusi szél a sírokat!


Én nem tudom, mi ez, de jó nagyon,

Fájása édes, hadd fájjon, hagyom.

Ha balgaság, ha tévedés, legyen,

Ha szerelem, bocsásd ezt meg nekem!

2021. okt. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!