Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha betegesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha betegesen féltékeny vagyok?🙃💓

Figyelt kérdés
Az a baj hogy olyan pasira is féltékeny vagyok akivel nem is vagyunk együtt csak bejön és mondjuk más csajokat rak ki storyába...

2021. okt. 21. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Maradj egyedül. Az a tuti tipp. 👌
2021. okt. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Próbáld mellőzni az érzést, vagy keress fel egy pszichológust.
2021. okt. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Mellettem elférne egy ilyen barátnő, nem zavar, ha nagyon féltékeny típus. Személyiségemből adódóan nagyon nehéz rám féltékenynek lenni. Ha valahogy mégis sikerül akkor meg lehet beszélni a dolgokat :D

Keress te is egy ilyen pasit esetlge, akit nem zavar a dolog.

2021. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem amúgy, hogy miért pontozták le az utolsót, szerintem semmi rosszat nem írt.
2021. okt. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

#4

Nem tudják elképzelni, hogy ez hogy is nézhet ki. Gyakran gondolnak kamunak, mikor írok egy őszinte véleményt, mert szerintük csak próbálkozás a dugásért, legalábbis ezt kapom meg a legtöbbet.

Mikor esetleg leírom, hogy nekem annyira nem számít a külső, inkább a belső, meg hogy tényleg a "deszkától" a duci csajokig terjed az érdeklődési köröm.

Vagy ha pl esetleg leírom, hogy szívesen beszélgetnék leszbikus lányokkal, akkor is az jön le néha pár embernek, hogy csak meg akarom dugni.... Tényleg kicsit szánalmas.

De itt is csak nagyvonalkban leírtam a #3 válaszban a lényeget és kész.

Nem mentem bele, hogy garantáltan nem tudok lefeküdni más lányokkal, mert demiszexuális vagyok, szóval ugye húzok az aszex kategóriához, de olyan iránt érzek szexuális vágyat, akit szeretek. Ez már szerintem elég kizáró ok a féltékenységre, hiszen egyszerre egy időben csak 1 lányt tudok szeretni, de akkor teljesen az övé vagyok. Nem bámulok más lányokat, nem tudok úgy tekinteni más lányokra. Sőt, magamtól tartok távolságot más lányoktól, mert irritál akkor a társaságuk.

Ha így is tudna mellettem féltékeny lenni valaki, annak már tényleg komoly gondjai vannak. De ugye ebbe nem mentem bele, mert szerintem lényegtelen, hogy mit értett az alatt, hogy "személyiség jegyeimből adódóan".

Hogy tényleg szingliként is vissza utasítom bárkinek az olyan jellegű közeledését, pedig múltam már 18.

Emiatt is nem írtam privàtot ismerkedés jelleggel.

De ugye van akinek semmi nem jó...

2021. okt. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
olyannal jössz össze akinek senkije sincs nem beszél senkivel csak veled, és éltek ketten
2021. okt. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!