Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Betegesen féltékeny vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, barátnőm 17. Minden nap tiszta ideg vagyok,gyomorideggel fekszek le aludni. Van, hogy fent van, de nem ír vissza akar 1-2oraig is.. Ez az idő alatt vígan instan lajkolgat mindent, fiúkat meg bulikat, meg mindent.. Folyton az jár az eszemben, hogy megcsal.. Nem szoktam járni vele buliba, mert utalom kB az összes buli helyet :D.. Pedig a szemembe mondta, hogy én vagyok a szeme kincse, én jelentem számára az életet, nagyon szeret..


Nemtudom mi legyen.. Lever a víz egyfolytában... Tököm kivan..


Már mondtam neki, hogy mivan, de az volt a válasz, hogy nyugodjak meg, nincs semmi baj. Sirhatnekom van... Ő az első nagy szerelmem.. :(



2019. jan. 8. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Nagy bunkòság tőle,hogy nem ìr vissza.

Csùnyát inkább nem ìrnèk...

2019. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos mindegy, hogy betegesen, ill. jogosan vagy-e féltékeny, ezt úgysem fogja sokáig bírni a csaj.
2019. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Annyira elegem van.. Nem eszek napok óta.. csak keveset .. az idegtől
2019. jan. 8. 20:18
 4/12 anonim ***** válasza:

Kezelése magad

.... ez nem normális ,lazítás már kicsit ,veled akkor együtt lenni nem mással...

2019. jan. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

keress olyat aki illik hozzád

utálok bulizni, alapból nem jönnék össze egy olyan sráccal aki bulizni jár

nincs vele bajom, csak nem lenne értelme a kapcsolatnak ha az értékrendem az ellentéte az övének

2019. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Akkor lehet jobb szakítani és egy olyannal lenni aki olyan mint te. Mármint ez egyikotoknek sem lesz jó.

Max változni próbálhatsz, de ebben nem hiszem hogy lehet.

2019. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De szeretem a lányt.. Annyira boldog voltam, amikor minden összejött vele.. aztán elkezdtem féltékenykedni
2019. jan. 8. 20:39
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

féltékeny vagy = nincs bizalom = nincs jövője a kapcsolatnak

nem tudom hány éves vagy, de te is meg fogod tapasztalni

2019. jan. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

látom, 19, bocsi.

nagyon előtted az élet, nem értem miért ezt az éretlen bulikázós kislányt tartod a jövődnek

2019. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elengedni meg nemtudom :(
2019. jan. 8. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!