Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, szerintetek mit kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal elkezdtem beszélgetni augusztusban, én pedig szépen lassacskán beleszerettem. Azon lennék, hogy valami több is legyen köztünk szimpla barátságnál, de az ő szavaival élve ,,ha egy hónappal korábban írtál volna rám, már rég együtt lennénk, most ki kell várnod". Azért, mert szeptember óta írkál neki exe, akibe még mindig szerelmes. Találkozgatnak is heti rendszerességgel, de nincsenek együtt. Viszont szerintem velem is boldog lenne, mert gyakran elmondja, hogy mennyire szeret és fontos vagyok neki, hogy sosem akar elveszíteni. Volt már példa arra, hogy exe neheztelt arra, hogy mi mennyire jóban vagyunk, és megvédett. Viszont ez fordítva is igaz, mikor neheztelek rá amiatt, hogy exével találkozgat, őt is védi. Szerintem nem tudja eldönteni mit akar. A kérdésem elsősorban a lányokhoz szólna, hogyha az ő helyzetében lennétek, mit kéne csinálnom ahhoz, hogy végre lekoptassa az exét, és rájöjjön arra, hogy velem is boldog bír lenni, ha megadja az esélyt?
2021. okt. 30. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy ne tartson tartalékba és ne játszon az érzéseiddel!
2021. okt. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Neked is találkozgatnod kell vele, sokszor. Ha jól érzi magát veled, akkor előbb-utóbb belédszerethet. Két tűz között van, mert mindketten fontosak vagytok neki, ezért kell szorosabbra fűznöd a kapcsolatotokat. Illetve minél többször találkozol vele, annál kevesebb esélye van annak, hogy az exével fusson össze. Természetesen semmit sem szabad eröltetni, de ha szívesen van veled, akkor többször kéne őt elinvitálnod magaddal.:D

(Akár választás elég is állíthatnád, de ebben a helyzetben nem javasolom ezt az opciót.)

2021. okt. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kettes válaszára jöttem rá én is, de valamikor nagyon partner a találkozgatásokban, valamikor nagyon nem. Szerintem direkt úgy időzíti a dolgokat, hogy egyikünkkel se legyen többet, tényleg fele-fele arányban próbálja elosztani az idejét
2021. okt. 30. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"ha egy hónappal korábban írtál volna rám, már rég együtt lennénk, most ki kell várnod"


Ilyen szöveg után páros lábbal kéne kivágnod. Ez egyébként is egy baromság, hisz nincs túl az exén, ha összejöttök és már kapcsolatban veled ír rá az ex, ugyanúgy futna utána és ájuldozna, mert még erős érzelmei vannak iránta, amik sokáig nem fognak múlni.


A te közeledésedet berakta tartalékba, ahogy már írták. Ha az ex fájdalmat okoz neki vagy pattintja, akkor majd fut hozzád, nem feltétlen azért hogy összejöjjetek. Sok esetben csak annyi fog történni, hogy kéri a teperést tőled hogy jobban érezze magát, hülyít különböző "jelekkel", de megtartja a kellő távolságot. De ha összejönnétek, az se lenne őszinte, csak menekülne attól az érzéstől, hogy dobták.


Ez a lány nagyon lenéz téged.

2021. okt. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Dobd ki ez a bunkó csajt! Ilyet nem lehet senkivel csinálni, ezer jobb csajt találsz helyette, aki megbecsült téged. Te teljesen korrekt voltál, ő nem, szóval ennyi.

16l

2021. nov. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!