Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van aki nagyon messze van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki nagyon messze van tőlem de szeretjük egymást szerintetek működhet?

Figyelt kérdés
Sziasztok szerintetek online működhet egy kapcsolat? Mármint úgy hogy messze vagyunk egymástól? Szó szerint egy másik kontinensben élünk de szeretjük egymást mit tegyek?

2021. nov. 19. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Párkapcsolat nem, barátságra van esély. Mit tudnál csinálni? Semmit, nem tudsz odaköltözni vagy fordítva. Eldöntheted mennyi időt akarsz még pazarolni.
2021. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem xD Felejtős a téma. Hány évesek vagytok?
2021. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Online kapcsolatok nem léteznek, hiszen akkor az nem egy kapcsolat.:(
2021. nov. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Régebben valószínűleg azt mondtam volna, hogy igen, természetesen működhet, viszont ma már teljesen máshogy látom.


Hogy ha szeretsz valakit, akkor vágysz arra, hogy megérints, közel legyél hozzá. Vágysz a személyes érintettségre. Továbbá szerintem nem is igazán ismered a másikat addig, ameddig csak interneten beszélgettek. Egyszerűen személytelen és teljesen más, mintha élőben történne minden.

2021. nov. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Terveznénk találkozni többször is, egyszer én mennék egyszer ő jönne. Nem nevezném időpazarlásnak, sokkal boldogabb Vagyok amióta csak hozzá szóltam és vége lett a szomorúság amikor már úgy gondoltam hogy mindegy mert már úgysem leszek boldog.
2021. nov. 19. 21:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2021. nov. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy gondoltad hogy működhet ha másik kontinensen lakik?
2021. nov. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Vajon ezt is az Ázsiai csávós csaj írta ki? 😂
2021. nov. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Tuti. Azóta megint kiírt egyet, hogy az apja rasszista...
2021. nov. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!