Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszem neki? Vagy én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki? Vagy én gondolom túl?

Figyelt kérdés

Másfél hete beszélünk,valjuk be meglepett amikor elkezdtünk beszélgetni online de kiderűlt hogy egyhelyen lakunk,hozzá tenném hogy,legtöbbszőr én keresem mert suli után edzésről edzésre jár de van amikor dolgozni megy és este 10-ig van a munkahelyen.

Suliba van mikor a folyosón össze futunk, leginkább hétvégenként vagyunk kettesben,tegnap is találkoztunk edzésről jött haza felé és elmentem elé a buszmegállóba (+ kérdés fiúk nektek "bejön" ha egy lány elmegy elétek?),szóval amikor megismerkedtünk azon a héten hétvégén a második találkozásunk végén megöleltük egymást és simogatta a hátam,suliba legtöbbször 1-2 percet beszélünk mert mindketten sietünk órára..

Ugye tegnap találkoztunk,elmentünk egy nyugott helyre ahol nem járkáltak emberek...leültünk én hátúlról átöleltem mint a koala a fát :')

Az átölelés után kb 15-20percre rá "viccből" hátradőltem és ő meg rám (remélem érthetően magyaráztam el, de nem ült fel ami vajuk be, de kicsit meglepett)

Szokásom az ilyeneket már túl gondolni hogy "Úristen tuti kedvel"


Nekem a srác eléggé bejön mégha másfél hete beszélünk, illetve rengeteg jelet adtam neki (szerintem)hogy nekem nagyon is bejön a srác de nem hiszem hogy észre veszi vagy legalább le jön neki a jel hogy mizu..

Rengeteget beszélünk hangfelvételbe és hívásban is,Nem zavarja ha piszkálom a haját sőt még mosolyog is rajta,megengedi hogy felugorjak a hátára, haza kisér minden talin és 5mp-es öleléseket adunk egymásnak. De volt mikor poénból nyújtottam a kezem és megfogta...de nem úgy mintha együtt lennénk hanem mint a sima barátok..De van mikor talikon piszkál (amit nem veszek magamra mert tudom hogy hülyéskedik) szerintetek kedvel vagy megint én gondolom túl az egészet?



2021. nov. 20. 14:40
 1/4 A kérdező kommentje:
u.i. Talikon van egy pár jel hogy lehetséges hogy viszonozza azt amit én érzek iránta csak nem merek rá kérdezni mert nem akarom hogy ez miatt megutáljon esetleg és szóba se akar majd velem állni
2021. nov. 20. 14:46
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Talikra ő hív? Egyébként lehet érez valamit, csak nem meri bevallani.
2021. nov. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván...amúgy igen bejön ha eljön elém a lány+egyértelű jel ez arra hogy tetszek neki.
2021. nov. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak válaszolnék, van mikor ő hív de van amikor én, de közösen döntjük el hogy melyik nap,hol,mikor találkozzunk
2021. nov. 20. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!