Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Írtam egy verset a lánynak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtam egy verset a lánynak, hogyan adjam oda neki?

Figyelt kérdés
Simán írjam le egy lapra, vagy gépeljem be? Ti milyen formának örülnétek?

2021. nov. 30. 19:37
 1/10 anonim válasza:
90%
Légy bátor! Iskolában oda mész hozzá és bátran oda adod! Ha meg félős vagy dobd be a postaládába.
2021. nov. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kézzel írd, lehetőleg szépen
2021. nov. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
A vers már nem trendi... nem rég pont egy csaj kiröhögte a srácot, aki verset írt neki. Régen ez romantikus dolognak számított, de a mai csajoknál vérciki.
2021. nov. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 művészlélek a lány, szóval biztos örülni fog neki!
2021. nov. 30. 20:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon csúnyán írsz, akkor inkább gépeld le. Nem hiszem hogy a vers ne lenne trendi, nekem is írt már a párom és a legjobb barátnőm is úgy jött össze a barátjával, hogy a fiú elhívta sétálni és odaadta neki a verset, aminek az utolsó sorában megkérdezte lesz e a barátnője
2021. nov. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ja, max a 80-as években :-D
2021. nov. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el randizni, randi közben vagy a végén olvasd fel neki, vagy ha bátortalanabb vagy, add a kacsójába egy borítékban. Előnyösebb kézzel írt formában adni, de semmiképp ne valami slendriàn kitépett füzetlap legyen.
2021. nov. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szépen írsz, akkor kézzel készítsd el.

A kérdés az, hogy ilyen titokzatos srác akarsz lenni, vagy nyíltan fel akarod vállalni, hogy te írtad? Ha az előbbi, akkor pl. tedd be a táskájába, ha az utóbbi, akkor add oda személyesen.

2021. nov. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon jó ötlet, szerencsés lány, akinek írtad, kívánom, hogy sikeres legyen a gesztus! :) Szerintem is jobb, hogyha élőben nyújtod át neki, valami szép kis pergamenre csinosabb betűkkel, igényesen feljegyezve. Esetleg valamilyen aranyos borítékba is beleteheted, ahogy tetszik. Csak bátran! Értékelni fogja!
2021. dec. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Odaadtad már beki? Örült?
2021. dec. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!