Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha lett volna tiniként barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lett volna tiniként barátnőm akkor később könnyebben menne az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Sokak szerint könnyebb tiniként ismerkedni. Ha ez igaz akkor felnőttként, tapasztalat nélkül nem lesz nekem egyszerű, főleg hogy nincsenek jó szociális készségeim sem.

Akiknek szintén nem volt tinikapcsolatuk azok nem bánják? mert én néha szomorú vagyok emiatt.


2021. dec. 4. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Tiniként ugyanúgy megvoltak azok a problémáid amik most, tehát ugyanúgy szr lett volna a kapcsolatod, ha találsz is barátnőt. Nálam így is történt, már szinte futott utánam a lány és végül így jöttünk össze, de 0 önbizalommal, lenézéssel magam felé, az értékeim fel nem ismerésével és a gyerekkorból maradt gondjaimmal semmi jó nem várt.


Nem tudtam beszélgetni vele, nem mertem véleményt mondani, sosem hittem el hogy szerethet vagy fontos lennék neki. Csak elfogadtam a sorsom, hogy ennek vége lesz úgyis, már abban a pillanatban hogy elkezdtük. Akkor minden gondolatom a halál körül forgott és hogy semmi értelme élni.


Felnőtt vagy, már te alakítod az életed. Javíts a szociális készségeiden, barátkozz, haverkodj, ismerkedj. Foglalkozz azzal milyen súlyokat cipelsz magadon, milyen gondjaid vannak, min tudsz magadban javítani - ne másért, hanem magadért tedd. Ismerkedéskor nem kell egyből barátnőt keresni, először tanulj meg kommunikálni. Épül majd közben az önbizalmad és megfordulsz sok helyen, ahol találkozhatsz lányokkal is, akikkel szimpatikusak lehettek egymásnak.


Nincs recept arra hogy hogyan jöjj össze mással, ez nem így megy. A mai világban ráadásul nehezebb mint valaha, hisz sokszor elképesztő elvárások vannak mindkét féltől.

2021. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Nem ez a helyzet...tiniként elég volt annyi hogy azt mondtam a csajnak, hogy "húú de megb..nálak" "leszophatnál" "legyél az enyém" stb és általában már ez is elég volt.

A mostani korosztályomban egy normális nő ezért elküld a p..ba.


Őszintén szólva élőben a legjobb ismerkedni, és úgy hogy konkrétan nem csajozni akarsz, hanem szimplán beszélgetsz egy lánnyal mondjuk egy haveri társaságban..na így a legkönnyebb becsajozni...így a lány is általában küld jeleket/kezdeményez is...nem kell ez sok hülyeség.

2021. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Max annyiból menne jobban, hogy talán kevésbé lennél gátlásos a lányokkal szemben.
2021. dec. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Kezdetnek magadon kéne változtatnod. Ha elfogadod, hogy gyengék a szociális készségeid, akkor azzal csak te fogsz szenvedni. Már évekkel ezelőtt el kellett volna kezdened fejleszteni magadat, hogy ez ne legyen hátrány. És ezt tiniként sokkal könnyebb lett volna megtenni
2021. dec. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül könnyebb tiniként ismerkedni, de ha akkor elkezdted volna, mostanra már lenne egy csomó féle tapasztalatod.


Az ismerkedés, társalgás, emberi kapcsolatok is ugyanolyanok, mint a járni tanulás. Amíg nem tudsz járni, egy csomót botladozol. Ismerkedéssel is vallasz kudarcot, néha totálisan beégsz, pofára esel. Viszont mivel azt látod magad körül, hogy mindenki más tud járni, ezért nem fogod túlgondolni a dolgot, addig küzdesz, amíg megtanulsz járni. Sajnos egy csomó minden mást hajlamos az ember túlgondolni és túlbonyolítani. Pedig nagyon sok minden másra is igaz ugyanez.

2021. dec. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!