Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék könnyebben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék könnyebben ismerkedni?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy nagyon zárkózott vagyok, nehezen tudok feloldódni új emberek között, és nincs is annyira sok ismerősöm, akik be tudnának mutatni új embereknek.

15/L



2017. máj. 8. 09:06
 1/4 vesztor ***** válasza:
Legyél nyitott mindenki felé, próbálj meg beszélgetést kezdeményezni.
2017. máj. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is félénkebb típus vagyok, eleinte én se tudok laza lenni új arcok között. Idő kell. Próbálj megnyílni új embereknek (ne túlságosan), beszélgess és érezd jól magad. Egy idő után már lazább leszel új emberek előtt. Nekem személy szerint (a félénk típusombó
2017. máj. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat véletlen elküldtem

Folyt.: Személy szerint ( a félénk típusomból kiindulva) szeretem a félénkebb és zárkózottabb személyiségű lányokat, könnyebben megértjük egymást és csak törődés kell hogy megnyíljanak és legyen bizalom. Szóval nem kell csüggedni: beszélgess legyél el érezd jól magad! Biztos vagyok benne hogy lesz egy srác akinek be fogsz jönni és kedvelni fog. ;)

15/F

2017. máj. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha akarod, beszélhetünk privátba, mert hasonló cipőben jártam én is.

16/F

2017. máj. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!