Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék könnyebben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék könnyebben ismerkedni?

Figyelt kérdés
Félénkebb típus vagyok, így nem nagyon merek személyesen élőben ismerkedni csajokkal, ezért ismerkedés szempontjából. Hogyan legyek magabiztosabb? Vagy próbáljak valamilyen netes ismerkedős oldalon ismerkedni? 19/f

2018. jún. 11. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

Ne erőltess semmit. Magától megy majd, ha eljön az ideje.


Egy vicc is eszembe jutott: a szerelem olyan mint a fing, ha erőltetik szar lesz

2018. jún. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De az sem megoldás, hogy itthon ülök és várok a semmittevéssel.
2018. jún. 11. 21:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem megy még élőben, akkor neten nyugodtan beszélgethetsz, ismerkedhetsz. De ott oda kell figyelned nem kamu profillal beszélgetsz e. Ha minden stimmel pár nap csevegés után beszéljetek meg egy személyes talit és ott élőben is "gyakorolhatod" az ismerkedést. A lényeg hogy tanulj meg kinyílni mások előtt és add önmagad ne legyen urrá rajtad a félelem.
2018. jún. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
már próbáltam, de annál a csajnál úgy tűnt, hogy mintha kifogást keresne hogy ne keljen ismerkedni, vagy annyira sok lehetett a programja? hát én sem tudom eldönteni.
2018. jún. 12. 11:22
 5/11 anonim válasza:

Menj konditerembe.

L

2018. jún. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
itthon szoktam edzeni. Gondolom kondiba sem lehetne olyan könnyen ismerkedni.
2018. jún. 12. 11:28
 7/11 A kérdező kommentje:
Neten meg az a probléma van, hogy Facebookon ilyen "legaljanép" ismerkedik általába, az ilyen "küldj egy képet és pontozlak" szövegekkel, de néha ki lehet fogni rendes csajt is. Társkeresőn meg általába regisztrálnak azt soha többé be sem lépnek.
2018. jún. 12. 11:30
 8/11 anonim válasza:

Szerintem próbáld meg összeszedni magad és ismerkesni. Biztos van olyan lány aki tetszik, például a buszon,a vonaton, vagy bármelyik tömegközlekedési eszközön amivel jársz suliba/dolgozni. Csak menj oda hozzá, és kezdeményezz beszélgetést.Tudom hogy ezt így mondani könnyű, meg is tenni már viszont nem tűnik ilyen egyszerűnek. Előbb-utóbb kénytelen leszel tenni valamit.

19/L

2018. jún. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Immár 5 éve szingli. Illetve 2 mert a legutolsó kapcsolatom ami pár hét volt akkor ért véget.


A semmittevés lehet hogy nem jó de az elébemenés sem.


Tapasztalat.


Lepontozhattok, de a fenti írásom sajna igaz.

2018. jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
ha van lehetoseg menj kondi vagy edzoterembe
2018. jún. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!