Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi erre a megoldás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt a barátommal és mostanság sokat veszekszünk

Főként azért mert ő nem képes engem semmiben sem támogatni, az élet minden területén “versenyezne” velem mindenbe. Szereti a fejemhez vágni azt hogy ő mibe jobb

Valamint annyira meghallgatni se szokott, max meghallgat de nem válaszol mert elvileg nem tud rá mit mondani

A kommunikáció sem túl jó

Sokszor nincs téma és az ágyban sem működnek jól a dolgok

Viszont szeretem nagyon és úgy érzem ő is engem

Csak én sokszor feszült vagyok emiatt a helyzet miatt amit meg ő nem bír

Nem akarom hogy ennek vége legyen de értelme sincs így már ennek

Menthető ez még vagy fogadjam el hogy nem egyezünk

Ez az utóbbi fél évbe lett ilyen, előtte minden rendbe volt



2021. dec. 6. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Mert már más nő is van a képben
2021. dec. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az kizart://
2021. dec. 6. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáljátok megbeszélni, hogy ki hogy érez a másik iránt. Kérdezz rá, hogy miért próbál veled mindenben versenyezni. Meg ilyenek. Ha rendesen meg tudjátok ezt beszélni, átgondoljátok együtt, akkor szerintem túl fogja élni a kapcsolatotok. Ha meg nem akarja megbeszélni, nem is gondolja át, akkor nem igazán tudsz mit csinálni...

Szóval próbáljátok megbeszélni, hogy kinek mi baja van a másikkal. Onnantól már szerintem magatok is érezni fogjátok, hogy mi lenne a legjobb számotokra.

2021. dec. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy mély beszélgetés talán segítene.
2021. dec. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem téged szeret, hanem azt, hogy van valaki akinél jobbnak érezheti magát. Nárcisztikus és nagyon elhanyagol, nem vagytok el és a szex is szar. Ha szeretne, akkor támogatna. Az érzést szereti, amit érez mikor megalázhat. Remélem van annyi eszed, hogy nem magad hibáztatod. Sok ilyen embert ismerek és mindig ugyan az ezekkel a kapcsolat vége. Dráma dráma hátán, idővel minimum a verbális bántalmazás, vagy érzelmi zsarolás. Durva, hogy csak 1 éve vagytok együtt de már fél éve elkezdődött. A helyedben, ha van önbecsülésed, vagy elmagyaráznám neki, hogy vagy elkezd úgy viselkedni mint a barátod és társad, vagy ha neki ez túl megerőltető, akkor sokan állnak még sorban, hogy a kedvedre tegyenek. Egy próbát nyilván megér, hátha változik valami. Ettől függetlenül hidd el, jobbat érdemelsz, ne szokd meg a rosszat. Hiába szereted, ha ő csak házikedvencnek tart akit itt ott megdug.
2021. dec. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!