Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a volt barátnőmről és egyáltalán a helyzetről?

Figyelt kérdés

Volt már egy hasonló kérdésem, viszont azóta vannak fejlemények.


3 hónapig voltam együtt a lánnyal, aki szakított velem először abból az indokból, hogy nem szerelmes, utána kiderült, hogy ez nem igaz, viszont ezután 3-4x amiatt szakított, mert hogy sokat kell tanulnia, ami azért elég furcsa gimiben. Valószínűleg a szülei keze benne lehet, pedig nekik szimpatikus vagyok (ez fix, de valószínűleg a lányukból "nagy embert szeretnének" amihez úgy gondolják diploma kell és nem is akármilyen).


Én próbáltam visszaszerezni őt, ma is küldtem neki egy levelet úgymond, amire egy szívvel reagált, azóta semmi. Az utóbbi időben ilyesmikkel próbáltam őt visszakapni, plusz úgy, hogy feldobtam egy hosszabb "szünet" lehetőséget.


Úgy érzem szeret, de akkor nem értem miért csinálja ezt. Tudom és érzem is, hogy már hülyét csinálok magamból a próbálkozások miatt, de nem tudok lemondani róla.


Ami miatt érzem, hogy a szülei keze van benne: Nem engedték velem sehova, csak sétálásokból álltak a találkozásaink, nem mentünk fel egymáshoz a 3 hónap alatt (na jó, egyszer voltam fent náluk 30-60 percre).



2021. nov. 13. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kamasz. Ez épp elég.


Ha mégsem elég: nem akar vagy nem tud a szüleivel konfrontálódni, kiállni a saját elképzelései mellett, és inkább enged a nyomásnak.

2021. nov. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És inkább ne foglalkozzak vele, hagyjam?
2021. nov. 13. 14:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd.
2021. nov. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem is hanyagold a csajt.
2021. dec. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!