Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Karácsonyi csokiba rejtett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyi csokiba rejtett szerelmes levél jó ötlet, vagy inkább túl nyálas?

Figyelt kérdés
A legjobb fiú barátomnak szeretném végre elmondani, hogy többet érzek barátságnál. Erre gondoltam, mert félek szemtől szembe nem biztos, hogy el tudnám neki mondani. Mi a véleményetek?

2021. dec. 13. 15:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti meglepődnék és örülnék neki! 😊

De személyesen mégjobb elmondani! 😊

2021. dec. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz ötlet, legalább is én örülnék ilyennek, ha nekem a barátnőm ilyen különleges meglepetéssel ajándékozna meg engem.
2021. dec. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszi

Esetleg vmi jó tanács, hogy személyesen, hogy mondhatnám el neki?

2021. dec. 13. 15:58
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
És ha nem ő bontja ki a csokit, akkor mi van?
2021. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ettől tartok egy kicsit.

Ezért lenne talán jobb személyesen elmondani neki, de félek, hogy nem tudnám értelmesen, habogás nélkül elmondani neki.

2021. dec. 13. 16:01
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

Legyél lelkes hozzá, hogy lássa, mint te a barátnőjeként nagyon megbecsülöd, mosolyogj rá szépen és simogasd meg a vállát, vagy a hátát.


Ez szerintem nagyon jól esne neki.

2021. dec. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Elhiszem, de a probléma az hogy eddig csak barátok voltunk és én beleszerettem, ezt kellene már valahogy a tudtára hoznom.
2021. dec. 13. 16:04
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Vagy mikor adod a csokit a tetejére külön raksz egy boritékot amibe a levél lesz! :)
2021. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Ezzel tönkreteszed a barátságotokat.

Ha ő is érez irántad ilyesmit, ez lesz élete(tek) egyik legboldogabb karácsonya.

Ha ő nem érez irántad semmi ilyesmit, tönkreteszed a karácsonyát, és valószínűleg elveszted a barátodat.

2021. dec. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Egy ideje már marcangolom magam emiatt.
2021. dec. 13. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!