Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szólítsam meg a lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rewwe11 kérdése:

Hogyan szólítsam meg a lányt ha nem teljesen ismerem? Hogyan mondjam el neki, hogy többet szeretnék mint egy barátság, vagy mit kell tennem ahhoz, hogy ne barátság alakuljon ki belőle?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány akit minden nap szoktam látni a buszon és nagyon megtetszett külsőre. Nagyon megszeretném ismerni, hiszen tudom, hogy a belső mindennél többet ér. Minden reggel amikor látom akkor melegség tölt el és hevesebben ver a szívem. Sokszor úgy alszom el, hogy a párnám ölelem, mintha Ő lenne, sokszor Ő jár a fejemben. Ezt mind úgy, hogy nem teljesen ismerem. Soha nem éreztem ilyet, úgy érzem, hogy bármire képes lennék, hogy ott legyünk egymásnak. Ezek az érzések lassan egy év után semmit sem enyhültek.

Segítséget szeretnék kérni, hogy hogyan szólítsam meg legelsőnek és, hogy hogyan mondjam el neki mit érzek lassan egy éve!

Válaszokat előre is köszönöm!

(16 éves fiú)



2021. dec. 16. 01:22
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ha sikerül elkezdeni egy beszélgetést akkor a végén normális ha elkérek tőle egy elérhetőséget? Utána normális ha elhívom valahova beszélgetni? Pl.: Kávézni vagy valami.
2021. dec. 16. 16:11
 12/20 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, hogy foglalkozik velem. Nagyra értékelem!

Ezek után már kicsit magabiztosabb vagyok mint eddig.

2021. dec. 16. 16:15
 13/20 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális elhívni beszélgetni, találkozni. Szerintem inkább ezt érdemes - és ennek érdekében az elérhetőséget, hogy tudjatok egyeztetni. Ha már egyszer élőben találkoztok, inkább élőben folytassátok, ahelyett, hogy átterelitek netre, telefonra a kommunikációt, ahol könnyebben kihülhet, ellaposodhat a dolog.
2021. dec. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
11: valahogy úgy, hogy "volna kedved máskor is találkozni velem", vagy valami hasonló "finom" célzás - tehát ne érezze magát nyomás alatt...
2021. dec. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Semmiképp sem szeretném internetre átvinni a beszélgetést.

Veszek magamon erőt és holnap megszólítom.

2021. dec. 16. 16:28
 16/20 A kérdező kommentje:
Ugye az nem tolakodó az, ha azt mondom neki "Jó legyél, vigyázz magadra". Vagy valami ehhez hasonlót mondok.
2021. dec. 16. 16:40
 17/20 anonim ***** válasza:

Miért kell ezt ennyire megtervezni, hogy még oda se mentél hozzá, de már azon töröd a fejed, hogyan köszönj el tőle, meg hogy az jó mondat-e?


Csak egy beszélgetés lesz egy lánnyal. Ha egy lány osztálytársad lenne, akivel hazafelé beszélgetsz a leckéről, aztán elköszönsz tőle, mit mondanál neki?

Ne törd a fejed rajta, hogy mit mondasz majd. Legyél laza, kedves, érdeklődő, hétköznapi és önmagad. Semmi különös. Ne játszd meg magad, ne akard magad többnek, jobbnak mutatni, mint amilyen vagy. Legyél önmagad!

2021. dec. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha nem ugyanabba a suliba jár, ahová te, rögtön lehetne az a nyitókérdés, hogy melyik suliba jár.... Aztán majd jönnek maguktól a továbbiak... :)
2021. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek aki válaszolt és segített nekem valamilyen formában! Kicsit elmélyültem a gondolataimban és rájöttem, hogy semmi nehézség nincs ebben az egészben. Nagyon hálás vagyok, ez a rövidke kis beszélgetés adott egy löketet! Jelentkezni fogok, hogy mit mondott.
2021. dec. 16. 19:34
 20/20 anonim ***** válasza:

Semmi képen ne mond el neki először!!! Az meg hogy hogy szólítsd meg!?: Szia

Nem kell több az majd jön magától. Azért legyél vagy legalább is próbálj meg magabiztosnak lenni/tűnni (nyílván nem tahó módon), mert az bejön a lányoknak. Ha ilyen tök önbizalom hiányosan oda mész hozzá nagy valószínűséggel csak nézni fog, hogy mégis mi a jó istent akarsz. És légyszi semmi olyat nem mondj, hogy: Szia cica van gazdád? Meg ilyesmiket. Rohadt gáz, én már abban a pillanatban melegebb éghajlatra küldeném a srácot.

2021. dec. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!