Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy szólítsam le a fiút...

Hogy szólítsam le a fiút akivel szívesen megismerkednék, akár csak barátság szintjén is?

Figyelt kérdés
Látásból ismerek egy srácot, tizenhat éves lehet kb. Egy suliba járunk. Van egy elég gáz történetem arról ahogy felfigyeltem rá, ezt inkább nem írnám le. A lényeg, hogy nem tudom, hogy ismerkedjek meg vele. Nem akarok csak úgy oda menni, hogy "Szia, hogy hívnak?" ez szerintem már kicsit unalmas. Általában gazdag a fantáziám, nem is értem, hogy nem jutott még eszembe valami :D
2014. jún. 12. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
"csá, mizu?"
2014. jún. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk "szia, nem tudod hol találom ezt, hol van az?". Találj ki egy egyszerű szitut, amit bárki mástól megkérdezhetnél, de úgy tűnik mintha épp ő lett volna jó helyen :))
2014. jún. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!