Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy nap a munkahelyemen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nap a munkahelyemen találkoztam egy külföldi lánnyal Nagyon szimpatikus volt Felvettük egymást Messengerre Nem tudtunk csak google fordítóval beszélni Nyitott volt felém bókoltam udvaroltam neki Volt hasonló helyzetbe??

Figyelt kérdés

Rövid időn belül kiderítettem hogy van barátja, titkolta előttem.

Az ölelést szeretetet fogadta szemeztünk mindig

Mérgemben ráírtam a barátjára hogy igen is jól érzi magát velem a lány.

Túlságosan nem akadt ki de mindketten letiltottak

Eltelt két nap a lány feloldott újra elkezdtünk beszélni apró ajándék szemezés mosolygás továbbra is.

Ki érti ezt

Aztán egy napon közli felmond nem folytatja itt

3 csókkal hosszú szoros ölelésel váltunk el.

Remélem nem örökre

De ez engem földhöz vágot

Borzasztóan hiányzik

És nem értem mi volt ez

Szerelmi háromszög

Tapasztalat Segitsetek



2021. dec. 21. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi van?🤔
2021. dec. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Huhaa. Még egyszer magyarul légyszíves
2021. dec. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
A csaj tudott magyarul, te nem ugye?
2021. dec. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én tudtam magyarul ő nem
2021. dec. 24. 09:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen szenvedély, azért ha van barátja, akkor vele van. Vannak olyan lányok, akik annyira szeretik, ha udvarolnak nekik, annyira élvezik ezt a pezsgést, hogy akkor sem tudják abbahagyni, ha már foglaltak. Lehet, hogy itt is ez történt. De az is lehet, hogy több. Mindenesetre elég zűrös. Tőled meg talán (?) nem annyira volt elegáns és nagyvonalú, hogy beköpted a barátjánál, még ha érthető is a felháborodásod.
2021. dec. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Közben a napokban a barátja rám írt hogy mi történ a lánnyal mert hogy bevallot mindent otthon.

De szokatlanul nyugodt volt normálisan kérdezgetett

Az érdekelte hogy ölelés csók puszi miből mennyi volt hova adtam a lánynak😁

2021. dec. 25. 11:41
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Röviden a lány nyitott volt egy esetleges másik fiúra, aki jelen esetben te voltál. Nem feltétlenül lehetett azért mert elégedetlen lett volna az aktuális barátjával, szimplán lehet hogy csak kaland vágyó.


Azzal, hogy ráírtál a barátjára tudomást szerzett rólad és ,hogy a csajszinak szent legyen a béke a "biztos kapcsolatában" ezért letiltottak mind ketten.


A lánynak igazából tök mind egy is lehet az egész viszonyotok. Kicsit kalandozott veled és a végén még munkahelyet is váltott és nem kizárt, hogy az barátja kérésére.


Lehet volt pillanat mikor komolyan gondolta veled és lehet, hogy elejétől kezdve csak játék volt az egész. Ha tegyük fel össze is jönnél vele a jövőben, akkor mi annak a valószínűsége, hogy veled nem fogja ugyan ezt megcsinálni mint most az aktuális barátjával ?


UI.: Játszani jó, de örökké ugyan azzal a valamivel/valakivel unalmas.

2021. dec. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Egy éve se ismerik egymást de munka miatt külön váltak külön országban.

6 hónapig nem látták egymást

Ez a kapcsolat😁

2021. dec. 25. 18:20
 9/9 anonim ***** válasza:
egyem a husod, te nem fogtal fel semmit a fent leirtakbol😂😂
2022. jan. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!