Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakítsak vagy alkalmazkodjak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy alkalmazkodjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


5 éve vagyunk együtt a párommal, 20 évesek vagyunk, a szüleinél élünk, tervbe van a költözés albérletbe.

Szeret és hűséges!

Viszont..

Én olyan vagyok, hogy szeretem meglepivel várni itthon, reggelit csinálni, ajándékot venni stb, apróságok. Viszont ő soha semmit.

Én szeretnék vele programokat, viszont ő kevésbé. 1 óra után már megun és érzem, hogy nem élvezi a társaságom.

Többre vágyok, sokkal több figyelemre és törödésre de sajnos a párom nekem ezt nem tudja megadni, és ezt ő is tudja.. csak én így nem vagyok igazán boldog. :(

Nem nagyon szokott dícsérgetni sem, nem fejezi ki hogy fontos vagyok neki. És ez bánt, úgy érzem nem vagyok elég.


Szerintetek szakitsak vagy érjem be ennyivel?


2021. júl. 16. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Még véletlenül se érd be ennyivel. Próbálj vele beszélni erről, ha ennek ellenére sem változik, akkor nem hozzád való.
2021. júl. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ő nem hozzá való, hanem nem egymáshoz valók.
2021. júl. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos,hogy szakítanék vele ha nem érezném hogy szeretnek..
2021. júl. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hú mennyire nem vagyunk egyformák.. En nagyon nem szeretném ha a párom ilyen figyelemmel halmozna el, nekem nyomasztó lenne. 15 éve vagyunk együtt, gyerekünk is van. Nekem pont az jön be hogy olyan realista, tárgyilagos. 😃


De ha neked nem jó, akkor nyilván nem ő a megfelelő számodra. Beszéltetek már erről?

2021. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretetnyelvek? Nézz utána. Teljesen máshogy fejezitek ki a szeretetet. Olvassatok utána, nézd meg neki/neked melyik lehet. Aztán már meg lehet próbálni alkalmazkodni, mert már érteni fogjátok, hogy a másik hogy fejezi ki
2021. júl. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, beszéltünk róla többször is.

Ő ilyen azt mondta, nem tud kedveskedni és a kedvembe járni.

Nekem sajnos nagyon szürke így minden hétköznap, és én sem várom el mindennap természetesen, csak hébe hóba jól esne.

2021. júl. 16. 14:19
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan rossz helyzet...

Én is olyan vagyok, mint a barátod. Egyszerűen teljesen rideg vagyok, és hiába érzem, nem úgy mutatom ki, ahogy "átlagos".


Ez nem az ő hibája, de nyilvánvalóan neked rossz...


Szerintem ne alaklmazkodj olyan emberhez, aki mellett nem érzed a szeretetet. Szerintem nem illetek össze. Ennyiről van szó sajnos.

Biztos vagyok benne, hogy van olyan lány aki olyan, mint a pasid, és olyan fiú, aki a Te kedvedben fog járni!

2021. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
pont elég ez is, ennél vannak rosszabbak is, érd be szerintem vele ... pláne ha jól keres. amúgy meg néha egyszer-egyszer félremehetsz ha az ágyban nem jó vele...
2021. júl. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne érd be ennyivel mert csak szenvedni fogsz ha nem adja meg neked. Szakíts
2021. júl. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Lehet, hogy a következő csak rosszabb lenne, az élet nem lányregény.
2021. júl. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!