Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudom elfelejteni az exem!?

Figyelt kérdés
5 napja történt h 2,5 éves kapcsolatunkat eldobta egy 15éves lány miatt. Párom 27 éves. Állítólag 5honapja voltak már együtt mellettem, csak nem tudtam vele ott lenni munkám miatt, beszélgettünk mesengeren nem vettem észre hogy bármi probléma lenne úgymond. Egyszer csak rájöttem mivel furcsa dolgokat észleltem, válasz nélkül lelépett a barátom. Úgy értem letiltott mindenhol és a lánnyal maradt. Egyedüli a platform a tiktok maradt. Ahol mindennap írt egy szót. Tudom hogy nem kellene vissza mennem hozzá! Hiszen sosem kellettem neki, nagyon sok 15-16 éves lánnyal csalt meg, együtt volt mellettem velük akikkel ráadásul egy helyen lakik.Kiabálr velem mindig nem tisztelt. Viszont ezzel csak az agyam van tisztában én ugyanúgy szeretem. Szívem nem bírja elengedni. Azt mondta tiktokon én vagyok a hibás ( Arra értette ha nem buktatom öt le talán most is együtt lennénk) de nem bírom abba hagyni folyton ha eszembe jut valami méteres regényeket írok neki és nem érdekli. Annyit vissza ír egyszer hogy oké nem vitazok. Tehát egy nagyon bunkó paraszt. Ma is azt mondta mindjárt feloldalak messengeren itt nem jó írni, erre nem oldott fel. Én nem akarok hozzá vissza menni bár legszívesebben azt tenném. Én csak magyarázatot szeretnék kapni hogy mi volt ez az egész. Miért csinálta ezt velem stb. De nem igazán sőt nem lehet vele beszélni Nagyon rosszul is vagyok azóta mivel alapból én sokat sírtam érte mikor együtt is voltunk. Ez az5 nap nagyon rossz enni sem eszek. Valami gyógymód esetleg?? Vagy van e arra esély hogy ő megbánta és vissza akarjönni hozzám??
2021. dec. 27. 00:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Folyton ők vannak előttem hogy együtt vannak.
2021. dec. 27. 00:05
 2/6 A kérdező kommentje:
Vagy egyáltalán mit tegyek hogy lealitsam magam😂 szóval nem bírom ki mindig írok pedig leszarja és tudom. Pszichológushoz szeretnék fordulni. Beszélgetni vele mitől lehet hogy ennyire ragaszkodok egy emberhez
2021. dec. 27. 00:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Feltunt hogy csak játszik veled és hulyit?

Miért dolsz be neki?

Mi szükséged van egy ilyen emberre?

Azon elgondolkoztal hogy mi értelme lenne a kapcsolatot újra kezdeni? Tudnál ezek után bízni benne?


Egy kicsit becsüld már meg magad. Fiatal vagy, előtted az élet. Ennél a csavoval csak jobb fog jönni.


Elhiszem, hogy nehéz. Viszont túl lehet élni, sokan sokmindent túl éltünk már.

Szedd magad össze, végy erőt magadon és engedd el a fenébe.

Légy Te az aki letiltja..

2021. dec. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs önbecsülésed.


Tiltsd le mindenhonnan és foglalkozz magaddal: tanulj, sportolj, szórakozz.

Ez az ember egyértelműen csak kihasznált, szórakozott veled. Keress olyat, aki tudja viszonozni a szeretetedet.

2021. dec. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze, tudom tisztába vagyok mindennel, de sajnos valami miatt nem megy őt elengedni. Egy 15 éves lánnyal megcsaljon és együtt is maradnak. Nem kapok semmi választ erre, egy bocsánat kérést nem kapok úgy gondolja minden rendben van. 2,5 éves kapcsolatot egy perc alatt eldobott.
2021. dec. 27. 07:33
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy olyan lány miatt akit nem vagyok rá irigy de egy nadragba mint egy pizsama úgy néz ki rajta abba van mióta én csak tudok róla. Nekem mindig megmondta hogy öltözzek. Ne cigizzek ő cigizhet. Ne vegyek fel fekete ruha darabot egyáltalán ő csak abba van. Neki formás testű lány kell ő olyan mint egy deszka. Meg van köztük 12 év és egy ilyen ért elhagy engem
2021. dec. 27. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!