Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ez titeket zavar?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez titeket zavar?

Figyelt kérdés

Szóval én 17 éves vagyok a barátnőm 15.

Egy hete vagyunk együtt nagyon imádom!

Örültem szerelmes tudok lenni és amikor a barátnőmnél vagyok vagy amikor ő van itt nálam folyamatosan rajta "csüngök" puszilgatom, ölelgetem, simogatom, pl:amikor kimegy inni egy pohár vizet a konyhába akkor oda is megyek utánna és puszilgatom akkor is meg minden.

Jól érzi magát de nem vagyok kicsit sok szerintetek?

Nem lesz egy idő után idegesítő?

Folyton a kedvében akarok járni mert szeretem!


2021. dec. 29. 01:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon bosszantana. De van akinek ez bejön. Ha ő élvezi akkor hajrá, ha nem akkor úgyis szóvá teszi
2021. dec. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
K+rvára irritálna és nem tudnám elviselni. Mondjuk eleve magamnak való személyiségem van szvl lehet a barátnődnek bejöhet.
2021. dec. 29. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet neki meg pont ez jön be.
2021. dec. 29. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez így az első héten, a szerelem hevében még oké, de ha ez tartósan így marad, akkor az nagyon zavaró tudd lenni, a másik érezheti úgy, hogy úgymond nem kap levegőt ettől a folytonos rajta csüngéstől.
2021. dec. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő is ilyen ragaszkodó típus akkor még örül is neki. Ha nem akkor viszont valószínűleg tényleg zavarja.
2021. dec. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez eléggé egyén függő, engem pl nem zavar, sőt...tőlem bármennyit "csünghetnek" rajtam. Viszont ha én megyek annyit barátom után őt egy idő után idegesíti... Szerintem kérdezz rá és beszéld meg vele, az a biztos.
2021. dec. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy bizonyos idő után nagyon zavarna.

Hát nem tudom, ha nekem lenne ilyen barátom, szerintem kb 1 óra után ott hagynám. (Mármint nem szakítanék vele, csak eljönnék tőle, mert azt hinném hogy valami baja van, és hagynám hogy lenyugodjon) Legalábbis nekem ez jönne le az egészből, hogy megbolondult.

Persze ha ő eddig nem tette szóvá akkor biztos nem zavarja.


De azért most nem bántásként meg semmi, csak engem komolyan érdekel, hogy a wc-re is utánamész?

2021. dec. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem idegesítene. Ha épp beszélgetünk, játszunk, vagy kaját csinálunk, akkor nagyon tud zavarni, ha rajtam csüngnek. Nyilván egy-két puszi és ölelés aranyos, meg jól esik, de nem minden másodpercben. Viszont ez tényleg egyén függő, tőle kellene megkérdezned, az a biztos.
2021. dec. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

De édi vagy!

Ha ő is nagyon szerelmes akkor biztos élvezi. Hosszútávon lehet hogy sok lenne, de azt írod egy hete vagytok együtt, úgyhogy élvezzétek ki a rózsaszín részét a dolognak!

Ha zavarja őt akkor mondja meg. :D

De idővel úgyis enyhülni fog.

2022. jan. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!