Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm szerintetetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szerintetetek megharagudott vagy rosszul esett neki? (Többi lent) ?

Figyelt kérdés

En 18 éves vagyok ő ket évvel fiatalabb!

Nála voltam és elkezdtünk csókolózni és elkezdte a ruhámat leszedni és rászóltam hogy nem szabad mert nincs nálam óvszer és még o 2 évvel fiatalabb nálam.

Kicsit szégyenli magát hiába mondom neki semmi égő nincs benne de o csak azt mondja hogy azt hiszem róla hogy egy

"K@rva" Csak szeretkezni aart en tokre megértem énis felizgulyam de tudtam felelősségteljes dontest hozni!

Szerintetek?


Nem tudodm mit csinaljak!!!


2021. dec. 31. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
"és még o 2 évvel fiatalabb nálam" sajnos mindig is két évvel fiatalabb lesz nálad...
2021. dec. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki azt, amit leírtál, hogy csak felelősségteljesen próbáltál gondolkodni stb. Éreztesd vele, hogy semmi rosszat nem csinált, nagyjából ez minden amit tehetsz a múltra nézve. Ami a jövőt illeti pedig: legyél felkészültebb
2021. dec. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Az a két évvel fiatalabb f*szság. Azert siman merges lehet. Bunko huzas volt
2021. dec. 31. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Petting már volt? Ha nincs gumi, az is mehetett volna...
2021. dec. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16%

Ez a te hülyeséged volt. Kellett volna, hogy legyen nálad óvszer. És az, hogy két évvel fiatalabb nálad, az nem kifogás.

Én konkrétan a 16. szülinapomon vesztettem el a szűzességem az akkori barátnőmmel, akinek két héttel később volt a 18. szülinapja. Nem kereste a kifogást, hogy éppen csak aznap lettem 16 éves, hanem felkészült, és volt nála gumi. Te is, csak vegyél egy doboz kotont, aztán legalább lesz, ha kell.

2021. dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!