Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szerelmes vagyok valakibe aki elérhetetlen?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy személybe gyerekkorom óta, ő is szerelmes volt belém már akkor de nem mertük elmondani egymásnak. Ő kiköltözött külföldre a családjával még 5.-ben, aztán beszéltünk még facebookom, 2 éve próbálta tudtomra adni hogy szeret de nem vettem a lapot. Nemrég átnéztem a régi beszélgetéseimet és rájöttem. Minden vele kapcsolatos emlékem beugrott és tényleg szeretett engem ovis korunk óta. Így visszagondolva rá imádtam a személyiségét mindig is. Viszont azóta is külföldön van sajnos nem szokott hazajönni csak kb. 2 évente. Mostanában sokszor álmodok vele és érdekel hogy mi van most vele. Milyen ürüggyel írjak rá?

2022. jan. 1. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel: Gyakran eszemben vagy. Mi történt veled, amióta nem tudunk egymásról?

Hogyan élsz? Jársz-e itthon néha?

2022. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Feleslegesen kérdezel, ha aztán megválaszolod magadnak. Írni akarsz neki, akkor írj. Kezdheted pl. azzal, hogy rég beszéltetek, majd megkérdezed hogy hogy alakult az elmúlt időszaka, szilveszterezni volt-e valamerre, milyen a külföldi élet, stb..


A fájó igazság, amit nem akarsz hallani: kiakarsz költözni? Ő visszajön? Ha még annyi sincs meg, hogy egy helyen éljetek, akkor teljesen felesleges a kanosságod egy ovis szerelembe csatornázni, mert nincs más.

2022. jan. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!