Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmesen vagyok egy számomr...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesen vagyok egy számomra elérhetetlen fiúba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Oké szóval ő 12.-és,én 10 és alapból mindenkivel nagyon kedves es közvetlen szóval volt már olyan hogy hozzámaszólt de ő szinte bárkit megkaphatna szóval miért engem valasztani.Hogyan kéne elfelejtenem vagy mit kéne tennem?(az hogy oda mennyek hozzá ki van zárva) előre is köszi:)

2019. febr. 8. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi van akkor ha odamész hozzá? Ha jófej vagy hidd el simán megszerezheted!
2019. febr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SIDLER22 ***** válasza:
6%

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2019. febr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó, szerintem a kérdező arra gondolt, h 10.es és nem arra h 10 éves xdd
2019. febr. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!