Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kéne csinálnom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne csinálnom? És szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem az iskolában. Felettem jár,

de eléggé sokszor egymásba botlunk véletlen , és szemezünk. Már többször is beszéltünk írásban (ő írt nekem először)de élőben nem:( nagyon félénk vagyok és nem merek semmit se csinálni azon kívül hogy nézem


2022. jan. 3. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy félénk. Ne arra gondolj, hogy most "akarsz tőle valamit", hanem

úgy beszélgess vele, mint bármelyik iskolatársaddal. Lazán, könnyedén, mindenféléről, ami adódik.

Írás nulla. A valós életet éld.

2022. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazából ha írásban önmagadat adod, akkor élőben sem lesz nagyobb baj. Azt ha picit félsz nem gáz egyáltalán. Mint ahogy az első is mondta csak próbálj vele beszélni simán.
2022. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Tudom kicsit későn irok, de hátha még aktuális 🤞

Szóval, mennyit szoktatok írásban beszélni? Mert ha mondjuk több órát,, nem pedig egy"szia mizu?"-t beszéltek és le van tudva, akkor menj oda hozzá élőbe, és dicsérd meg milyen jól áll neki a pulcsi vagy bármi...

Remélem tudtam segíteni!

2022. jan. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!