Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem kellek a sracnak nem kellek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellek a sracnak nem kellek?

Figyelt kérdés

Van egy srác akinek elmondtam az érzéseimet..Egy nagyon hosszú üzenetben ő erre így reagált..

,, Aztak@rva ilyet senkitol nem kaptam meg.

Sok mindenben tevedsz amit leirtal de elfogadom a nezetedet

Kicsit furcsanak is talaltalak mikor taliztunk de hat ezvan

Sajnalom az egeszet..

‘’

Ez utan irtam nekii egy uzenetet erre ez volt a valasza

‘’Jo de arrol fuggetlenul lehetsz az emberrel normalis egy talalkozaskor’’

Erre leirtam nekiii,h en feltem az egesztol mivel egy oldalu volt az egesz az o felerol es az volt a dolognak a lenyege amit irtam nekii ,h ot sose erdekeltem..

Erre o:

,, Nagyon tevedsz ebben’’

Kerdeztem tole,h miben tevedek erre azt irta,hogy,,sokmindenben’’

Irtam ,hogy elarulja annyit irt,h ,,nem egy bulis talibol lesz egy kapcsolat’’

Erre irtam ,h nem tudom o mit gondol meg mit erez de en elmondtam neki az erzeseim

Erre o ,, Hat nemgondoltam vna h barmi is lesz’’es erre is irtam es 18 oraja nem irt ra semmi es nem ertem,h most ez mi akar lenni mert szerintem nem mondta,h nem akar semmi nekem kicsit ugy jon le ez a dolog,h neki nem esett le,h nekem o bejon es most jott ra..



2022. jan. 4. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellesz neki és ez teljesen nyilvánvaló, csak magad áltatod. Küldő szemmel ezt te is látnád. Akármilyen csúnya ezt elolvasni de te gondoltál ebbe többet.

A jővőt pedig még senki sem tudja előre, sok barátnőm van aki megismert egy srácot egy buliba es rá fél vagy egy évre összejöttek. Viszont a srac nem volt soha elutasító. Ő viszont az. Amikor iszik az ember sok gátlás feloldodik, ez történt akkor is. Sokszor egy bulis kaland, kaland is marad.

2022. jan. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem kellettél neki.:(
2022. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Én már öreg vagyok (49f), de talán azt kellene, hogy a fontos beszélgetéseket ne chatben intézd, mert sokkal gyorsabban és több visszajelzést kapsz, ha élőben beszélsz valakivel. Látnád az arcát, amikor azt mondja, hogy "nagyon tévedsz" - mert ezt lehet röhögve, cinikusan is mondani, meg majdnem sírva is - s ez nem mindegy. Jobban el tudnád dönteni, hogy mit hogy ért. Kár ezt kidobni a kényelemért, szerintem rohadtul nem éri meg! De lehet, hogy ez tényleg generációs probléma! :-)
2022. jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
3# vagyok, hanyagold a srácot egy ideig, vagy játszik veled, vagy egyáltalán nem érdekled. Ha meg mégis igen, vagy meggondolja magát, akkor lépjen ő, keressen ő téged. De gondold meg akkor is, hogy mit reagálsz neki.
2022. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!