Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek egy srácnak sem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egy srácnak sem?

Figyelt kérdés
Próbálok rövid lenni. 16 éves vagyok és még nem volt barátom. Próbálok nem görcsölni rá de nagyon aggaszt. Normális vagyok (nem cigizek,nem iszok alkoholt,nem drogozok) Az öltözködésem átlagos,nem tömeg. Nem is akarok úgy öltözni. Sok minden érdekel és nyitott vagyok bármire. Nem sminkelem magam még de már rajta vagyok az ügyön:S (persze csak szolídan) 163 cm vagyok,barna,frufrus hajú. Mi a baj velem?:( Van még valaki aki hasonlóan van? Előre is köszönöm a segítséget.

2015. júl. 16. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Egy barát még nem a világ, és nem is isten. Neaggódj, majd összejön ha összekell jönnie... Attól hogy lenne pasid, csak a problémák halmozódnának... ÉLvezd ki a szingli életet amíg lehet :)
2015. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1# amig lehet? örökké lehet ha valaki azt akarja...

amúgy a kérdezőnek, nem tudhatod, hogy nem kellesz:)

ha szeretnél beszélni irj:) 18F

2015. júl. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedves #Kettes!

Amíg nem zúg bele valakibe, aki annyira cuki vele, hogy arra nincsen tökéletesen illő kifejezés.

Mert ha ez megtörténik, akkor...

2015. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Csajszi!! Semmi baj veled, csak tulajdonképpen a te korosztályod az olyanokat szereti, akin 6kg smink van, eljár szolikázni, az anyukája és az apukája a segge alá rak mindent, de mégis panaszkodik.

Vannak kivételek, de nagyon kevesen... És ne kezd el csak azért sminkelni magad, mert a többi hasonlókorú kis tiniribi is ezt csinálja.. Élvezd az életed, úgyis megtalál, aki rád kell, hogy találjon, a korodbeliek meg mire odaérnek mire te megtalálod rég kiégett szerencsétlenek lesznek, és senkinek nem fognak kelleni :)

2015. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Az utolsó nagyon jól mondja.


Vannak normális srácok is persze kevesebben vagyunk de van aki reálisan ésszerűen latja a dolgokat .


18/F

2015. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4Essel én is nagyon eggyet értek... de sajnos kevesen vagyunk ilyenek...
2015. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát szerintem elég sok hasonló, tisztességes ember van, amit 4es említett... csak éppenséggel otthon, elzárkózva a "külvilágtól" (kockul, nem mozdul ki, nem megy el bulizni. stb...). Sajnos ilyen ez a mai világ... Aki nem illik bele abba a képbe, amit 4es is említett, vagy nem tudja megvédeni magát, azt nagyon könnyen "földbe tiporják". Sajnos ezt a saját bőrömön is tapasztaltam! Általános iskola felsőtagozatába kezdődtek a problémáim. Jókedvű, kedves, visszahúzódó fiúcska voltam (szüleim mindig a jóra neveltek, talán túlságossan is), amit nagyon sokan ki is használtak. Voltak barátaim, de ők se vettek igazi emberszámba, jó volt velem lógni, de ha volt "nagyobb arc" persze vele töltötték az idejüket. Mindenhol hasonló helyzetet kellett megélnem. Elment az életkedvem, sulin kívül máshova nem jártam el, sokszor napokat számítógépes játékokon tölötttem. Aztán egyik napról a másikra elegem lett... (volt valami, amiben más hibázott és rám lett kenve). Elkezdtem edzeni konditeremben, több harcművészetet is kipróbáltam, nyáron napi rendszerességgel futottam/bicikliztem, barátokat szereztem (ez ment a legnehezebben), elkezdtem szórakozni, bulikba járni, nem foglalkozni többiek rólam alkotott téves véleményeivel. Figyeltem az öltözködésemre. Próbáltam a mai divathoz igazodni. Nagyon nehezen, de sikerült újra önbizalmat, határozottságot szereznem és mindezt úgy, hogy nem követem a mai "swag-yolo biózzunk halálig, legyünk f szagyerekek" vonalat... Senkit nem piszkálok amiatt, hogy kocka vagy mai megfogalmazással "nincs élete" (mert köztudott aki nem issza magát halálra. annak nincs...). Nagyon nehéz változni, de megéri. :) Itt nem arra utaltam, hogy kenj magadra 6 kilo sminket és vegyél p csagatyát, amiben járhatod az éjszakákat, hanem állj ki a véleményed mellett. Ha valaki elküld a fenébe emiatt, akkor azzal nincs dolgod. Legyél határozott! Manapság sokan egybe mossák a f szfej kifejezést a határozott, jó kisugárzású egyénekkel. Ami nincs így... "Tutyi-mutyi" fiúkra nem buknak a csajok és ez fordítva is igaz (kivétel ha valaki nagyon jóképű, de annak úgy is ólajtó pofája lesz, mert megteheti... persze vannak itt is kivételek). Legyél határozott, állj pozitívan a dolgokhoz! Ne félj a kudarcoktól, ha valaki visszautasít fogadd el, nem illetek össze, nem kell erőltetni, ismerkedj és úgy is fogsz találni valakit, aki úgy gondolkodik mint te... (buli, iskola, ismerősöd baráti köre, esetleg internet bár az ritkán válik be ... stb). Összegezve a legfontosabbak: határozottság, kisugárzás, ragaszkodj az értékrendedhez, bízz önmagadban, és soha ne add fel! Tudom hosszú lett, de remélem tudtam segíteni azoknak, akik hasonló problémákkal kűzködnek (vannak bőven, mivel napi 3-4 hasonló kérdés mindig jön)! Ha bármi kérdés lenne, privátban szívesen megválaszolom! :) 17/F
2015. júl. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítségét:) nagyon kedvesek vagytok *---* és hetes,örülök hogy jóra fordult az életed ;)
2015. júl. 17. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!