Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jó srácnak tartom magam! Jó...

Jó srácnak tartom magam! Jó ruciaim vannak, van munkám is, őszinte, korrekt vagyok.162cm magas, átlagos jó testalkattal. Kellek így valakinek?

Figyelt kérdés
A partnerkeresés-társkeresés terén nem tettem szert sikerre. Kicsit nem értem miért,de bízom a jövőben!

2014. júl. 7. 00:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
alacsony vagy és kissé nagyképű
2014. júl. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
A leírt tulajdonságok alapján én a 162 cm-ben keresném az okot. Az átlag férfi úgy egy fejjel magasabb nálad. És az még mindig csak az átlag, nem is az igazán magas. ;)
2014. júl. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ne társkeresőn keress, menj el szórakozni, baráti társaságok stb. Biztos van olyan, aki megtetszik neked.
2014. júl. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%
'ruciaim' :szoknyák, ruhácskák?xD
2014. júl. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
ruci :DDDDD ekkora köcsögöt
2014. júl. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A netes társkereső tényleg nem a legjobb. Írhattam bármit,készíthettem bármilyen fotót a lányoknak nem kellek.
2014. júl. 7. 00:56
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Lehet nem is a 162 cm a baj, hanem hogy jó "ruciaid" vannak.
2014. júl. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%

Hát a "ruci" szó alapján, a meleg bárban kéne keresned...

Viccet félretéve: valószínűleg van ott valami amit velünk nem osztasz meg, de taszító tulajdonság.

2014. júl. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

8-as. Így van, igazad van! Olyan tulajdonságokkal rendelkezem,külsőleg és belsőleg, ami nem kell a nőknek!

Ezek:1. Őszinteség (nem hazudozom,igazat mondok)

2.Jellemesség, állhatatosság (kitartó vagyok, megbecsülném ha lenne barátnőm. Ezt úgy látszik nem szeretik a nők csak az kell, aki kihasználja és elhajítja őket)

3.Nem iszom, nem dohányzom, nem drogozom! (azt látom azokkal beszélgetnek inkább, akik szívják a füstöt, emelgetik a poharat)

2014. júl. 7. 01:04
 10/20 anonim ***** válasza:
Fotót és mi megmondjuk!:)
2014. júl. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!