Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kerüljek közelebb hozzá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek közelebb hozzá?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány az évfolyamból. Sajnos nem az én osztályomba jár, és ez is tanácstalanságot okoz. Egyetlen közös órám sincs vele, ráadásul közös barátaink sincsenek. Néha látom csak őt a folyosón vagy az ebédlőben, de akkor is legtöbbször másokkal beszél. A kérdésem az, hogy hogyan közeledjek a lányhoz ilyen körülények között? Ha esetleg random ráírnék egy közösségi média-oldalon, mit írjak neki? Bocsi a sok kérdésért csak nem nagyon volt még kapcsolatom.

2022. jan. 9. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Mi az hogy mással beszél? Kivel kéne beszélnie? Odamégy hozzá és azt mondod, hogy nagyon szép a szeme. Onnan egyenes az út az oltárig.
2022. jan. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben inkább valami kerülő úton mennék. Irni lehet, nem atomfizika azér az se hogy mit ha megvannak a szándékaid de annak se eleje se vége ha ott elkezdessz valamit amit utánna hogy viszel tovább a valóságba. De ha tudod hogy kik a barátai, vagy akikel sokat szokott face to face beszélni, megkeresed az egyiket ugy inkább személyesen, dumáltok kicsit, még sokat se kell. Így megteremted magadnak a lehetőséged arra ha látod a csajt és a kiválasztott személyed valahol együtt dumálni 2-esbe vagy több ember társaságába szimplán odamész az emberedhez, hiszen ugy már lesz relevanciád mer már beszéltetek korábban és akkor már bemutathatod magad a csajnak is vagy csak igy kettejüktől kérdezel hogy pl mióta ismerik egymást, hogy lettek barátok stb.. onnantól már sima aztán továbbviszed ugy ahogy akarod
2022. jan. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy évfolyamba jártok akkor a leg egyszerűbb az ha kiterveled, hogy hogyan férkőzz a közlébe. Próbálkozz barátkozni azokkal akikkel ő is, mert ez egy járható út lenne ahhoz, hogy ne egyból azzal kezdődjön a bemutatkozásod, hogy te csak őt szeretnéd. Majd ha már abba a csoportba vagy, akkor elsősorban ne csak ő lebegjen a szemed előtt, hanem a többiekkel való ismerkedés is. Majd szépen lassan kezdj el vele is egyre többet beszélgetni és talán kialakul az amit szeretnél.
2022. jan. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
58%
Milyen idősek vagytok?
2022. jan. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
17 évesek.
2022. jan. 9. 18:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben voltam, mint te, csak mi egy fakultációra jártunk.

A tanár mindig agyondícsérte informatika fakton, ezért ráírtam egy feladattal kapcsolatban. ... elég kínos vége lett.

Még azt is letagadta, hogy jár faktra :D képzelem, hogy élőben milyen kínos lett volna.


21F

2022. jan. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Cubina ***** válasza:
85%

Mész egy barátoddal a folyosón vagy az ebédlőben, és amikor meglátod a lányt, elkezdesz háttal menni feléje, miközben a barátodra nézve búcsúzol a sráctól: "Majd dumálunk, szevasz!" Aztán hirtelen megfordulsz és "véletlenül" nekimész a lánynak, esetleg ki is versz valamit a kezéből, aztán gyorsan segítesz felszedegetni.

Elnézést kérsz, rámosolyogsz, egymásra néztek, és amikor a tekintetetek találkozik, egyből kiderül, hogy tetszel neki és örül az ütközésnek, vagy mérges, hogy egy "bunkó" nekiszaladt. :)

Ha látod, hogy tetszel neki, akkor bemutatkozol, megkérdezed a nevét, aztán a többi meg adja magát.

Ha nem látsz semmi érdeklődést a szemében, akkor meg odébb állsz.


Nagyon sok embert ismerek, aki így találkozott a párjával, lehet hogy az ütközések fele szándékos volt. :)


Szerintem legyen annyi bátorságod, hogy személyesen hívod fel magadra a figyelmet, és nem ráírsz akárhol, az olyan gyávának tűnik. Arra gondolhatna, hogy személyesen észre se veszed, közben meg a neten írogatsz neki. Ez olyan hülyén jönne ki.

2022. jan. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is béna az irogatás. Abból könnyen lesz sreenshot, azaz nyoma van. Amit elsőnek írtak, van vmi osztálytársa, akivel jóban vagy? Én úgy jöttem össze egy volt évfolyamtársammal, hogy lespanoltam egy osztálytársával, ők szerveztek egy bulit, meghívtak, ott volt a csaj is, aztán megkérdeztem, hogy van-e kedve sörpongozni, belement, utána jót beszélgettünk, másnap chateltünk picit, onnantól ha összefutottunk a suliban mindig dumáltunk, majd randiztunk és összejöttünk. Sok sikert :)
2022. jan. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!