Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszhetek neki? Miért lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki? Miért lehet az hogy nem válaszolt? Vagy egyáltalán mit tehetnek meg hogy közelebb kerüljék hozzá?

Figyelt kérdés
Az van hogy tetszik nekem egy fiú (idősebb nálam pár évvel) szoktunk beszélgetni de csak chaten. Meg nem volt bátorságom ahoz hogy rakoszonjek vagy oda menjek hozzá beszélgetni és még ő se tette meg. Pedig azért sokszor szoktunk beszélni, és általában ezek a beszélgetések lelkizesekben merülnek ki(nem mindig de általában ez van)rengetegszer volt az hogy érdeklődött felőlem és én egyszer megkerdeztem hogy amúgy miért érdekli ennyire erre pedig az volt a válasza hogy "hát mert érdekel mi van veled". Azt tudja hogy bejon nekem egy srác csak még arra nem jött rá hogy ő az. Már háromszor kérdezett rá hogy ki az., és most hogy harmadszorra is rakerdezett úgy gondoltam hogy kéne valamit tenni, és megirtam neki hogy "ezt chaten nem fogom leírni de ha annyira érdekli akkor jöjjön oda valamelyik szünetben és akkor nagyon szívesen megmondom". Viszont a gond az hogy látta és nem válaszolt. És én azt nem értem hogy ha egyszer érdekli (már ha egyáltalán érdekli, bár szerintem az hogy háromszor megkerdezte az csak erre utalhat) akkor miért nem bír oda jönni? Az lehetséges hogy nem mer? Vagy ezek után még mit tehetnek? Egyáltalán nektek mi a véleményetek erről? Vagy miért lehet az hogy nem írt vissza? Vagy az lehetséges hogy egy kicsit is teszek neki? +meg annyi hogy egy csomószor volt az hogy a folyosón engem bámult

2018. máj. 11. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Jo kerdes, szerintem bejosz neki csak mivel azt hiszi neked mas tetszik ezert inkabb nem kezdemenyez, vagy pont forditva lejott neki h bejon neked es most vissza vesz h nehogy megbantson. A kozeljovoben vagy csalodott vagy nagyon boldog leszel.
2018. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggodj! Tetszel neki az elmondottak alapjan nagyon is. Szerintem azt varja hogy odamenj hozza. A fiuk negyresze elvárja hogy a lányok lepjenek. Es szerintem erdemes lenne ha egyedul van odamenned hozzá. És ha kitertek erre a témára igenis valld be neki mert lehet kesobb nem lesz ra alkalmad! Sok sikert es szoritok neked!:D
2018. máj. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Valószínűleg félreértette és azt hiszi valaki más tetszik neked. A fiúknak elég egyszerű a gondolkodásmódjuk és nem egyből esik le nekik az ilyesféle utalások.

De szerintem menj biztosra és menj oda hozzá.

2018. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! És igen már sokszor gondolkoztam azon hogy oda menjek csak szinte sosincs egyedül meg még kell gyűjteni a bátorságot :D
2018. máj. 11. 22:10
 5/5 anonim válasza:
Nki? És az Ádám? Bejössz neki hidd el 🙂🙂😘
2019. jan. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!