Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kerüljek közelebb Hozzá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek közelebb Hozzá?

Figyelt kérdés

Tehát: Van egy lány az osztályban aki borzasztóan bejön, én sem hiszem el mennyire az esetem. Magas, vékony, barna hajú, jó a humora, jól öltözködik, kedves, igazán igényes lány, ad magára. Én is egy magas izmos, viszonylag jóképű ember vagyok, viszont van az osztályban egy srác aki 10 éve sportol, eléggé jól néz ki, és ő is flörtölget vele. Hogyan álljak neki én is? A lány általában a barátnőivel van, ritkán egyedül, de akkor mondjuk oda is megyek. Alapok:

1) Nem, még nem akarom elmondani neki hogy szeretem, mert tudom h osztálytárssal járni szar, és most fogunk ballagni, ezért as nyár a cél.

2) Nem vagyok zavarban amikor beszélek vele, csak azt nem tudom hogyan kell elkezdeni egy társalgást.

3) Semmi rámászós rejtett utalás, csak annyit akarok egyenlőre h tartson jófejnek.

4) Privát üzenetet elfogadok, ha nyilvánosan nem akarod kiírni.



2018. márc. 10. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szemely szerint en orulni szoktam es felfigyelek arra a sracra aki udvarias velem. Pl elore enged az ajton. Az is bejon ha erdeklodnek felolem persze nem ugy hogy nyomulosan hanem ha pl beteg vagyok akkor aggodik

Egy szimpla kedvesseggel sokat tud elerni az ember:)

Probalj meg minel tobbet megtudni rola

Remelem tudtam segiteni:)

16/L

2018. márc. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Kedves szoktam lenni vele, meg is köszöni mindig :D
2018. márc. 10. 18:43
 3/4 anonim válasza:

Hívd el valahova :) én speciál imádom amikor egy pasi nem olyan töketlen és képes elhívni valahova.

Mesélj neki a céljaidról!

A lányok imádják ha egy pasinak vannak céljai mert manapság már minden pasi vagy tök debil vagy egész nap xbox-ozik.

Szórakoztasd!

Mesélj neki valami vicceset ami például már történt veled azok, a legjobbak, ha meg nem történt veled még soha semmi vicces az akkor marha gáz xD

2018. márc. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kezdésnek elhívtam ping-pongozni egyet, és faszántosan elvoltunk :D meséltem neki, ő is nekem, nagyin királyul ment :) köszi
2018. márc. 14. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!