Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek elmondjam neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam neki mit érzek ?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác akivel egy pár voltunk de nem működött köztünk a párkapcsolati dolog, mert ő időközben elköltözött tőlem messzire de megbeszéltük , hogy barátok maradunk. Kb 8 hónapja csak barátok vagyunk tehát nem volt se szex se csók maximum ölelés volt. Napi szinten beszélgetünk meg azért havonta találkozgattunk 1X. Nem volt semmi gond eddig. De most úgy néz ki, hogy összejön egy másik csajjal és ez engem valamiért nagyon bánt , hogy hanyagol ezért a lányért. Szerintetek elmondjam neki ezt az egészet vagy a távolság miatt mindegy ?
2022. jan. 10. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Ne mondd el neki. Őt is hagyd élni és te is lépj tovább.
2022. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszéltétek, hogy barátok maradtok, nem hibáztathatod, hogy lányok után néz. Elhiszem, hogy rossz érzés, de próbáld meg valahogy túltenni magad rajta.
2022. jan. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Abban az esetben ne mondd el, ha többet érzel, mint barátság. Viszont arra felhívhatod a figyelmét, hogy a téged, mint barátot nem kéne hanyagolnia egy csaj miatt.
2022. jan. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd elmenni :) Te is megtalálod a párod idővel :)
2022. jan. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2022. jan. 11. 20:47
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én szeretem picit 😔
2022. jan. 11. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!