Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam a pasimnak vagy úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a pasimnak vagy úgy fer hanem mondom el?

Figyelt kérdés

Ma reggel összevesztem a barátommal az exe miatt. Azért mert tegnap este átjött hozzánk úgyhogy én nem tudtam róla és akkor nem kérdeztem meg tőle hogy miért van itt de ma reggel igen. És azt mondta hogy csak meglátogatta az exe és nem történt semmi. De szerintem az exe valamit akar amit szerintem a pasim is tudja csak nem mondja el nekem. Ma délben felhívott az exe hogy találkozhatunk e én elmentem és közölte velem hogy a pasimmal újra összeakar és hogy én hagyjam hogy hagy jöjjenek össze.

Elmondjam a pasimnak vagy úgy fer hanem mondom el?


2022. jan. 11. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szép kis kapcsolat lehet, ha ennyire "őszinték" vagytok egymással és ilyen szuperül kommunikáltok... Neked kell kihúzni a pasidból, hogy felkereste az exe, te meg titokban talizol a csajjal és még azon töprengsz, hogy a csaj wtf? kérését is titokban tartsd-e?!
2022. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Volt ilyesmi nálunk is, mindkét részről. Azonnal elmondtuk a másiknak és kiröhögtük meg elküldtük a francba az adott csajt/pasit. Ez a normális, nem az, hogy titkolóztok egymás előtt.
2022. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Az a gond hogy lehet hogy a barátod azt hinné hogy hazudsz, csak azért mert féltékeny vagy.

Szerintem kéne valami egyértelmű bizonyíték is.

2022. jan. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el. Egyrészt ez fontos téma, nem érdemes titkolózni, másrészt (ha nem mondod el) a csaj hiheti azt, hogy hallgatólagosan beleegyeztél, hogy összejöjjenek.
2022. jan. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapból mit keres az exe az otthonotokban, főleg, amikor nem vagy otthon.

Aztán fölkeres, hogy szállj ki, mert vissza akarja kapni.

Ergo:azt akarja, hogy rúgd ki a párodat.

Ezért teremtette ezt a helyzetet.

A párodnak nincs felmentés, mert ha tisztességes, azonnal felhív

téged a nő előtt, és kér, hogy siess haza, "vendég érkezett".

De még inkább: ha odatolakodik, akkor megkéri, hogy távozzon.


A pasid is sötét.


Kell ez neked?

2022. jan. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%

✅ Tök mindegy, hogy elmondod nem vagy sem, mivel az exe rá fog hajtani - és észre fogja venni !

✅ Inkább egy haverjával venném fel a kapcsolatot, hogy kiderítsem melyik lány iránt érez többet.

✅ Ki az aki számít neki.

✅ Én azt mondanám, hagyd az exét rá hajtani. Ha veled akar maradni, akkor elfogja hajtani !

✅ Ha meg őt válassza, akkor inkább most történjen meg, mikor a szemedbe mondta a dolgot, mintsem később mikor a hátad mögött fogja megcsinálni...

✅ HAGYD a pasid most dönteni, mert ha nem hagyod, akkor később a hátad mögött fog sor kerülni erre !

2022. jan. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%
6. válaszoló 0% értékelése ellenére igazat mond! Hagyd rá a barátodra nézd meg mennyire hűséges, és minden kiderül.
2022. jan. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!