Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem létezik olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem létezik olyan szerelem mint a romantikus filmekben?

Figyelt kérdés
Nem tudok szerelmes lenni senkibe amíg nem úgy történnek a dolgok mint az ilyen filmekben.. kapcsolatom se volt még emiatt, félek, sosem fog rámtalálni az ilyenfajta szerelem. :(

2022. jan. 21. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Azért, mert az egy film. Minden meg van írva előre, ezért minden filmbéli szerelem tökéletes.
2022. jan. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
90%
Letezik, amig nem voltam szerelmes en sem tudtam
2022. jan. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Egyik kapcsolatom sem volt olyan mint a filmekben látni, talán egy volt ami egy picit is hasonlított rá, de egy szűz lánnyal szóval nem csoda....amúgy sokkal primitívebb az egész gyakorlatban.
2022. jan. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Azért, amiért a legtöbb romantimus történetet nők találják ki és túl van idealizálva minden. A valóság meg, hát ritkán közelíti meg ezeket a történeteket sajnos.
2022. jan. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%

Hűs nyári reggel virradt,

elkóboroltam én,

s ott állt a Temze partján

egy szép matrózlegény.


Ő átölelt egy lánykát,

ki könnyek közt így szólt:

"William, ha elmész, félek,

többé nem látlak viszont."


Lám így lőtt szíven Ámor,

nekem nem kell arany és pénz

Más úgyse nyújthat vígaszt,

csak egy bátor tengerész.

2022. jan. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Ezesetben lehet, az elvárásokat kell lentebb tenni és, akkor lehet nem menekül majd mindenki tőled, és lehet lesz majd valaki aki tényleg szeret és aztán úgy is tudod, hogy folytatódik, ha ilyeneket nézel.
2022. jan. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
02:51 Nem menekülnek tőlem, voltam már majdnem kapcsolatban, aztán kiderült hogy csak kihasználni akart, és nagyon örülök hogy időben feltűnt az illető szándéka. :) Ezek után nem bírok senkiben bízni.
2022. jan. 22. 03:33
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Létezik. Velem most pont ez történik. Én is sokáig nem bíztam senkiben, mert volt egy nagy csalódásom.

De most nèha azt gondolom álmodom. Lehozza nekem a csillagokat is, nem győzöm viszonozni. Szoktam is mondani, ilyen nincs, csak a filmekben.

Idő kell, majd rádtalál a szerelem.

És a legváratlanabb időben.

2022. jan. 22. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
03:47 köszönöm hogy reményt adtál nekem :)
2022. jan. 22. 03:51
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
De létezik
2022. jan. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!