Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Olyan lány nem létezik aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lány nem létezik aki egyszerre szép és normális is?

Figyelt kérdés

Persze ez most bénán hangzik de én tényleg nem tudom, hogy van-e ilyen. Az a lány aki nagyon szép előbb utóbb úgyis nagyképű lesz vagy alapból nagyon buta vagy ri*ancosan viselkedik. Aki pedig normális és tényleg jól meglennénk az meg nem tetszik. És lehet oltani, hogy nekem miért csak a szép lányok kellenek de én nem tehetek róla, hogy ki tetszik, ezt nem én döntöm el.

Egyébként helyes vagyok és tetszem a lányoknak szóval ezzel nem lenne gond, csak egyszerűen nem találok olyan lányt aki megfelelne. Eleve tök kevesen tetszenek meg úgy igazán de bennük mindig csalódnom kell, pedig én csak egy normális kapcsolatra vágyom egy normális lánnyal :(


2017. ápr. 18. 18:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Azért magadban is keresd a hibát, hogy válogatós vagy, de azért van igazság abban amit írsz. Általában aki szép is és okos is az már nagyképű is és nagyok az elvárásai és kevésbé megbízható is. Ez fiúra és lányra is igaz. Ha megbízható és normális kapcsolatra vágysz és nem szeretnél állandóan féltékeny lenni, akkor le kell adni az igényekből. Még mindig legyen okos, semhogy annyira szép, hisz a szépség múlandó és akkor már csak a belső fog hosszú távon számítnai.
2017. ápr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Hát ez cuki.

Olyas valakit keresel aki nem létezik. Mindenkinek más szemszögből normális és szép egy lány.

Az ilyeneket nagyon szeretem mint te. Kb azt írtad le,hogy legyen szép és ne legyen saját szeményisége, csak olyan amilyet te elvársz/akarsz... :)

Sok sikert a megtalálásához.

2017. ápr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

Velem is ez a helyzet csak én lány vagyok. A válaszom az, hogy igen létezik csak nehéz megtalálni és küzdeni kell érte.

Sok sikert :)

2017. ápr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Persze. Mind nagyon helyes és nagyon intelligens srácokkal járnak. Akik pl. tudják, hogy a "de" elé vesszőt szoktunk tenni.
2017. ápr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én nem tartom magam szépnek, de ha gondolod beszélgethetünk.
2017. ápr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy hány éves vagy, de elhiheted, hogy a lányok 12-15évesen csak ebbe a két kategóriába sorolhatóak be, vagy egy liba, vagy a nem vonzó, de jófej barát

ezt kinövik, moat van ez a kor, amikor kiéljük minden feszültségünket, magunkat, és keressük önmagunkat

2017. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Habostortát ne süssek mellé?
2017. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

Én szép és normális vagyok.

A barátomnak nagyon tetszek. 😂😂

Trolololo...

2017. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
15%
Az normálissághoz ész is kell, a lányoknak meg abból kevesebb jutott, de legalább van puncijuk, habár azt hiszik azzal mindent megtudnak oldani, sajnos sok esetben jól is hiszik.
2017. ápr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én
2017. ápr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!