Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit lépjek hogy legyen valami?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépjek hogy legyen valami? Többi lent👇

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést én írtam ki,pont két hónapja: https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..

De ezután hagytam a dolgot és nem foglalkoztam vele,viszont azóta történtek sokkal konkrétabb dolgok is mostanában. Amikor órák után kimentem elszívni egyet a suliból sokszor úgy alakult hogy kettesben voltunk(vagy 3man +egy lánnyal) és többször is beszélgetést kezdeményezett velem, nem olyan komolyan de megkérdezi hogy hogy vagyok,mi történt velem aznap,viccelődünk. Ennek nem akartam olyan nagy jelentőséget tulajdonítani, de egyik nap amikor mentem haza láttam hogy írt, megkérdezte hogy mikor végzek. Én válaszoltam hogy most,és épp megyek haza. Ő erre azt írta hogy ő is most végzett,de ennyi. Ezt így nem tudtam hova tenni mert mást nem írt(találkozni akart vagy valami?) Aztán másnap meg megölelt. Viszont azóta többször nem,csak akkor,azt is úgy random(ez egy hete volt)

Nem tudok ki igazodni rajta,hogyan tudhatnám meg hogy mit gondol rólam,vagy hogyan adjak én olyan jeleket? Valahogy tovább kellene lépni ezen hogy csak ott beszélgetünk kicsit, de komolyabb lépést meg nem merek tenni felé mert félek hogy újra csalódok, pedig nagyon szeretnék


2022. jan. 29. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele, ha ugyanakkor végez akkor várd meg. (szerintem a múltkor is ezt akarta, hogy kettesben legyetek)
2022. jan. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

jaj... ha ennyiből nem világos...

csodálom a kitartását :)

2022. jan. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen,meglepődtem a pozitív válaszokon,hogy nem azt írtátok hogy csak engedjem el az egészet^^

Akkor előszöris megpróbálok majd többször kettesben lenni és jobban beszélgetni vele

2022. jan. 29. 14:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá:)
2022. jan. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam már így. A sráccal nagyon jóban voltunk, majd az egyik pillanatról a másikra ignorálni kezdett. Később összeraktam a képet, hogy neki már akkor volt egy csajszi, akivel ugye végül összejött és emiatt végleg abbahagytuk a beszélgetést. Amikor szakítottak és egy bizonyos okból beszéltem vele, akkor újra elkezdtünk dumálni rendszeresen és közeledni kezdett felém, mert újra előjöttek neki az érzések. Szerintem veled kapcsolatban ő is ezt gondolhatja most, mint amit én leírtam :). Ha tetszik neked, akkor legyél vele több időt kettesben. Kérdezd meg, hogy mikor végez suli után és hogy elszívtok-e egy cigit közösen. Ha valami fejlemény lesz, azért majd kérjük, hogy mi történt! ;) Legyél bátor és nyugodtan kezdeményezz, ha úgy van. Semmi gáz nincs benne!
2022. jan. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Huh nagyon köszi mindenkinek,majd mesélek<3
2022. jan. 29. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!