Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tanácstalan vagyok , hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok , hogy tarthatnám meg mindkettőjüket?

Figyelt kérdés

Sziasztok még nem írtam erre az oldalra soha .Egy 18 éves fiú vagyok és azért fordultam ehhez az oldalhoz mert már tanácstalan vagyok. Egyszer beszéltem a barátnőmről az egyetlen barátomnak , és ő nem tetszését fejezte ki a barátnőm iránt.

A barátnőm megnézte a telefonomat és nagyon dühbe gurult azt kérte hogy válasszak közte és a legjobb barátom között.Hozzá teszem a legjobb barátom nem lány mielőtt bárki félre értené.Azt kérte tőlem hogy hagy írjon neki az én helyemben de nem engedtem neki.Nagyon ki bukott és személyesen írt neki , nagyon össze vesztek .A barátnőm nem engedi hogy beszéljek vele csak ha a barátom bocsánatot kér tőle . Nem tudom hogy fajult idáig ez a kapcsolat , hogy már azt is a barátnőm mondja meg hogy kivel barátkozhatok. kérlek segítsetek.

Hogy tudnám megtartani mindkettőjüket?



2022. febr. 4. 09:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%
A baratod kerjen tole bocsanatot
2022. febr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Békét kell csinálni valahogy!

Ötlet meg kell kérdezni, hogy mi baja a barátnődnek a legjobb barátoddal és dűlőre kell jutni!

2022. febr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
A magányos tinédzserbe van egy ugyan ilyen problémás lány :D...szerintem nézd meg a filmet.
2022. febr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
3as köszi a választ mindenképp megnézem😁😂
2022. febr. 4. 09:56
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
Én ilyen helyzetben azt küldeném el, aki kivágta a balhét. Voltam hasonló helyzetben, meg is léptem. Igaz, nekem a barátom és a barátnőm is lány volt, és a barát vágta ki, nem a barátnő, de hasonló a helyzet. A barátnőmmel azóta összeházasodtunk.
2022. febr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös köszönöm szépen a válaszod , sokáig még a feleségeddel.
2022. febr. 4. 10:00
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Biztos, hogy nem szakítanám.meg egyikkel sem a kapcsolatot. Hiába nem kedvelik egymást, ha nekem mindketten fontosak akkor nem akarom elveszíteni egyiket sem. Persze ha valamelyik úgy dönt hogy így nem kellek neki akkor mehet a maga útjára.
2022. febr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem hiszek az ilyen öribari dolgokban, de egy ilyen barátnőtől az Isten mentsen, a legjobb út a papucsság felé, ha most engedsz.
2022. febr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8-as Sajnos én is így érzem hogy igazad van . Sokszor kerülök nap mint nap ilyen helyzetbe . És sajnos a végén mindig ő nyer
2022. febr. 4. 10:21
 10/20 anonim ***** válasza:
52%
Ha érzed, nem értelek... mi a kérdés?
2022. febr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!