Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tanácstalan vagyok , hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok , hogy tarthatnám meg mindkettőjüket?

Figyelt kérdés

Sziasztok még nem írtam erre az oldalra soha .Egy 18 éves fiú vagyok és azért fordultam ehhez az oldalhoz mert már tanácstalan vagyok. Egyszer beszéltem a barátnőmről az egyetlen barátomnak , és ő nem tetszését fejezte ki a barátnőm iránt.

A barátnőm megnézte a telefonomat és nagyon dühbe gurult azt kérte hogy válasszak közte és a legjobb barátom között.Hozzá teszem a legjobb barátom nem lány mielőtt bárki félre értené.Azt kérte tőlem hogy hagy írjon neki az én helyemben de nem engedtem neki.Nagyon ki bukott és személyesen írt neki , nagyon össze vesztek .A barátnőm nem engedi hogy beszéljek vele csak ha a barátom bocsánatot kér tőle . Nem tudom hogy fajult idáig ez a kapcsolat , hogy már azt is a barátnőm mondja meg hogy kivel barátkozhatok. kérlek segítsetek.

Hogy tudnám megtartani mindkettőjüket?



2022. febr. 4. 09:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes lehet azért, hogy konkrétan kinek mi baja volt a másikkal, és a barátnőd miért nem csípi a barátodat. De alapvetően biztos, hogy a barátomat választanám, az ilyen csaj meg menjen, ahová akar.
2022. febr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem fontos lenne, hogy pontosan mi volt az, amin ennyire kiakadt a barátnőd. Jogos volt? Ha pl. olyanokat mondott róla, amik nem igazak, vagy szidta, lek_rvázta, akkor nem biztos, hogy nem érthető a kiakadása.

Azt persze én se engedném, hogy az én nevemben írogasson valaki. De nekem a telefonomat se szokták megnézni és elolvasni a beszélgetéseimet.

2022. febr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
35%
Úgy, hogy megmondod a barátnődnke, hogy nezavartassa magát olyan ember miatt aki nem is az ő barátja. Nyilván az böki a csőrét, hogy majd a barátod befolyásolni fog a róla ki alkotott véleményével. Ezért az a védekező mechanizmus, hogy iktassuk ki a te barátodat a kapcsolatból. Na már most ha jobban bele gondolsz (és hosszabb távon nézel egy kapcsolatot) akkor ott mindíg a partnered lesz az első és nem a barátok. Hiszen nem a barátoddal tervezel élni és a többi. Szóval a barátnőd ez túl reagálja, de ha már itt tartotok, akkor nyugodtan meg mutathatná a pozitívabb oldalát is a barátodnak, hogy tudjon mondani valami jót is róla, mert ezzel a bemutatkozással eléggé mínuszban lehet a barátod véleménye a barátnődről. Másfelől meg amúgy csak a barátnőddel kéne beszélned erről, hogy túl van reagálva, hiszen azért fiúk közt a barátság (ha erős) akkor sok mindenen kitart. Még egy ilyen kis kellemetlenségen is.
2022. febr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
39%

Azért, mert 2 ember rajtad kívülálló ok miatt összeveszett, te nem vagy köteles utálni őket. Mondd meg asszonynak ezt teljesen nyugodt hangon. Ha emiatt hagy el, nem szeret. Ez meg csak neked jó, hogy nem pazarolsz el vele több időt! :)

29N

2022. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
26%

Ha a barátnő nem képes elfogadni, hogy ő a legjobb barátod, akkor mehet a francba. Gondolkodj hosszútávon! Kibírnád azt, hogy ha a barátnődet választod, akkor többé nem láthatod a legjobb barátod, akit valószínűleg hosszabb ideje is ismersz, mint a barátnődet? Megéri neked eldobni ezt a kapcsolatot egy bizonytalanért?


Egyébként a haverod hogy áll a helyzethez? Ő is kényszerít téged, hogy válassz kettejük között?

2022. febr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
26%

14-es.

Itt a probléma az,hogy őt belevonta a barátnője ebbe a veszekedésbe a választással. Amúgy tök jogos lenne.

Én azt tanácsolom hogy most kicsit hagy a dolgokat magától alakulni..és próbáld meg a barátodat megkérni hogy kérjen bocsánatot,mert számodra mindketten fontosak.Erre a válassz dologra meg annyit tudok mondani hogy eléggé gyerekes viselkedés,egyszerű megoldása a dolgok lezárásának.

2022. febr. 5. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
14%
Lehet meredek lesz: engedd el mindkettőt. Ha ők komolyan gondolják a veled való kapcsolatot, akkor tegyenek Ők lépéseket feléd. Kérjenek Ők bocsánatot tőled: hogy képzelik ezt az uralkodást fölötted! Egyébként mindkettő elmehet a csudába: fogadjanak el téged, a kapcsolataiddal együtt. Nehogy már mindkettő zsaroljon Téged azzal, hogy vagy Ő, vagy a másik. Ne válaszd egyiket sem, Egyikük sem érdemel meg Téged.
2022. febr. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
82%

Miért kell lepontozni? Aki azt írja, hogy válaszd a barátnődet az sem normális, tényleg ilyen zsarnokkal akarsz együtt élni elveszítve a legjobb barátod?

Nem az a baj, hogy van egy kis nézeteltérésük kettejüknek. Normális esetben valóban az lenne a legjobb megoldás, ha ők ketten kibékülnének, és minden mehetne tovább a rendes kerékvágásban. Az viszont nem oké, hogy a barátnőd választásra kényszerít téged. Nem ezzel a konfliktus szituációval lenne a baj, hanem azzal, hogy előbújt a barátnődnek egy olyan éne, ami kicsinyes és zsarnokoskodó. Emiatt szabadulnék meg tőle, mert ha képtelen megérteni, hogy milyen fontos neked a legjobb barátod is, akkor később az élet más területein és helyzeteiben is elő fog jönni ez a jellemvonása, és zsarolással fog rávenni dolgokra, amiket nem akarsz. Ha a jövőben gondolkodsz, én a helyedben nem állnék össze valaki olyannal, aki végtelenül gyerekes, sértődős, főnökösködő.

2022. febr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért nézegette a barátnőd a telefonodat és mit talált benne?
2022. febr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
61%
Jól le lett pontozva elég sok válasz..mit vártok,varázslatot??
2022. febr. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!