Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor van esélyem nála?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor van esélyem nála?

Figyelt kérdés

Egy gimis csajról van szó.

jellemzése:aranyos, cuki, mindenkivel kedves szóval egy jó kislány de azért tud "gondosz is lenni" őszintén eléggé megtetszett és inkább a "belsője" mint sem a kinézete. (persze szép lány🙄🙂) A baj csak az, hogy nemtudom eldönteni mit csináljak. KB fél éve elhivtam találkozni, ahol elmondtam neki, hogy tetszik viszont azt válaszolta, a suli miatt nem szeretne kapcsolatot (🤯) de azért eljátszott a gondolattal mi lenne ha összejonnénk. Ezután volt kB 1-2 hét amikor nem nagyon beszéltünk, mostanában pedig fogdos simogat, flörtől de közben olyan mintha csak húzná az agyam... Most akkor mi van, mit kellene csinálnom?

(egyébként az a helyzet, hogy nem nagyon tudunk beszélgetni, mert általában hamar elfogy a téma és ezért nem szeretem kisérgetni (pl ha egy irányba megyünk) ((és mint említettem jó kislány, szóval nemhinném, hogy szándékosan kihasznál))



2022. febr. 4. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván működik nála is a biológia, próbálgatja a határait.

Kíváncsiságból még az is lehet, hogy lefeküdne veled, de az, hogy nem tudtok miről beszélgetni, azt jelzi, hogy ebből kapcsolat nem lesz.

2022. febr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Mellébeszélt.

Aki szerelmes, azt elkapja, mint a cunami, lehet bármi, nem tágít.

2022. febr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%
Nem az lényeg, hanem érezze a szeretetet! Mert ha nem látja, akkor elkezd kitenni az emlékeivel! Ne hamarkodj, mert az csak kudarc lesz!
2022. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom te hány éves vagy, de én már ilyenekkel nem foglalkoznék.


Igaz engem a férfiak érdekelnek mivel hetero nő vagyok, de akárhogy is nézem, csak szórakozik. Ha valaki akar valamit, az fog érte tenni és azon fog látszódni.


Ha egy pasi akar valamit, keres, érdeklődik. Esetlet az az opció még állhat hogy félénk, de ha túl félénk és nem tud ezen túllepni szerintem kár vele foglalkozni. Voltam ilyen helyzetben, sokáig magamat hibáztattam és nem mondom hogy nem hibaztam, de ha tényleg igazán akart volna, ott akkor lett volna lehetősége. Nem tette. Ha ennyire félénk valaki akkor sorry de nincs hova tovább.


Vissza a te sztoridra. Ha adott egy lány/nő akinek udvarol az a fiú/férfi akiért megőrül, aki IGAZÁN érdekli, akkor nem jön mindenféle kifogással. Gimis, nem űrkutató. Simán lenne ideje. Ha akarna, igent mondott volna.


Szerintem élvezia figyelmet de csak szórakozik és játszik veled.

2022. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem az lenne a legjobb, ha megint elmennétek talizni. Ketten, nyugiban át tudnátok beszélni a kettőtök közti dolgokat.
2022. febr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16%
feküdj le vele, aztán ha akarja, utána úgyis együtt lesztek
2022. febr. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!