Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy volt osztálytársammal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tamas0612 kérdése:

Egy volt osztálytársammal járok egy középiskolába és nagyon megfogott a lány. Beszélgetést már kezdeményeztem de nem tudok témát amiről lehetne beszélni. Ha mindig csak én kérdezek és ő viszonylag röviden válaszol az mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Tehát van ez a bizonyos lány akivel általánosba 8 évig együtt jártam és most középsuliba is. Az utóbbi 1 évben annyit változott hogy bele szerettem és nem tudom hogyan közelítsek hozzá. Pár hónapja volt vele 1-2 hosszabb beszélgetésem de azóta csak néhány mondatot beszélek vele mert annyira nincs téma. Ilyen alkalmak estén mindig én kérdezek és ő viszonylag röviden válaszol rá. Úgy érzem mint ha nem lenne kedve velem beszélni,vagy nagyon kínosnak érzi a helyzetet akár csak én. Személyesen még ennyire se merek vele kapcsolatba lépni ne hogy elszúrjak valamit. Gondolkoztam rajta hogy felteszem neki a kérdést suli után hogy nem e kísérhetném haza. Így talán többet megtudnék róla és a beszélgetések is könnyebben mennének. Működhet? Tanácstalan vagyok.

2022. febr. 5. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jó ötlet. A személyes kapcsolat közelebb hozza az embereket.
2022. febr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Okos ötlet! Hívd el és legalább egy kicsit kettesben is tudtok majd lenni. :)
2022. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Működhet, jelen helyzetben úgy néz ki hogy más nem is nagyon jönne be. Viszont ha arra terelődik a téma ne köntörfalazz, mondd meg neki hogy bejön. Hidd el ha valamennyi esélyes van nála akkor ez imponálni fog neki.
2022. febr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Magabiztosabbá tett.
2022. febr. 5. 23:24
 5/6 anonim válasza:
100%
Egy próbát megér. Késöbb egy cukrászdába vagy egy pizzériázóba is beülhettek egy kávéra/sütire/pizzára, ha van zsebpénzetek vagy hivd meg sétálni a parkba. Ebben az esetben többet megtudhattok egymásról. Sok sikert! ;)
2022. febr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, mi lett?
2022. márc. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!