Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Úgy érzem, hogy szerelmes...

Úgy érzem, hogy szerelmes vagyok egy lány osztálytársamba, de nem tudom, hogy hogyan tudnék kezdeményezni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Félénk vagyok, és még nem volt eddig barátnőm. Nem nagyon beszéltem sajnos eddig vele. Azt se tudom, hogy miről tudnék beszélni vele először.


Mindketten 16 évesek vagyunk, én fiú, ő lány.


És kérlek ne azt írjátok, hogy osztálytársal ne jöjjek össze, stb.


2015. febr. 10. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem van egy osztálytársam aki 3 vagy 4 éve együtt van szintén osztálytársammal. És még most is annyira hihetetlenül szeretik egymást.. :) ja és szintén 15/16 évesek.

Menj oda hozzá, beszélgess vele, bókolj neki, dícsérd meg, ajánld fel a segítséged valamiben...

2015. febr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

köszönj neki. x)

Vagy rakj egy túró rudit az asztalára, persze úgy, hgoy lássa. :P

Beszélgetni meg akármiről, nézd meg a tolltartóját stb, hátha van valami rajta amiről lehet dumcsizni.

2015. febr. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!