Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek, ebből lehet még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ebből lehet még valami? Infók lent.

Figyelt kérdés
Találkoztam egy sráccal egy nyári balatoni táborba. Egy évvel idősebb, mint én, tehát nincs nagy korkülönbség. A táborba nagyon jóba lettünk, elmondta, hogy tetszem neki, meg én is elmondtam neki az érzéseim, és ennél nem nagyon jutottunk többre, mert egy lány meggyőzött, hogy szerinte ez nem lenne jó. Így eléggé megbántottam, onnantól kerültem. Sajnos az ország másik felén lakik, tehát személyesen nem, de bocsánatot kértem tőle chaten, amit el is fogadott. Azóta is nagyon sokat beszélünk, meg minden nap felhív és tesz ilyen apró utalásokat, hogy tetszik neki a nevem, meg hogy vigyázzak magamra, aludjak jól, szép álmokat meg nagyon sokat érdeklődik így rólam, pedig már szinte teljes mértékig ismer. És bár ezek lehetnek baráti szándékok is, nem tudom. Szerintetek van még esély bármire is? Még fogunk találkozni nyáron többször is. Esetlek kialakulhat valami, vagy nem is érdemes nagyon megpróbálni?

2022. febr. 6. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehetni lehet belőle, de értelme valószínűleg nem sok, mivel az ország két végletében laktok. Már ha párkapcsolatról beszélünk.


Barátilag semmi ok nincs arra hogy ne lehessen folytatni, csak akkor érdemes azon a szinten is tartani és nem átlépegetni. Például bókokkal, flörtöléssel, cukiskodással, egyiknek sincs akkor helye a kapcsolatban.


A srác elmondta a nyáron a lényeget, nyilván többet akarna. Az utána lévő viselkedése is egyértelmű. A nagy távolság viszont túl nagy akadály jelenleg.

2022. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet belőle valami, de ha közelebb laknátok egymáshoz már rég együtt lennétek lehet, nem jók az ilyen távkapcsolatok....folyamatosan féltékeny lehetsz (jogosan), nem láthatod amikor akarod, még jogsid sincs hogy megfogd magad és el menj hozzá.


Nem a legjobb helyzet :/

2022. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem még lehet bármi.

Sok sikert!:)

2022. febr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!