Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek most? Képtelen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek most? Képtelen vagyok így élni..

Figyelt kérdés
Sziasztok.. 17éves fiú vagyok barátnőmmel 3éve voltunk együtt de sajnos elhunyt... Képtelen vagyok nélküle élni üresnek érzem a világot nem foglalkoztat semmi senki felé se táplálok semmiféle érzelmet. Képtelen vagyok feldolgozni ezt, annyira szeretem azt a lányt de sajnos már nem lehetünk együtt.. Nagyon sok öngyilkossági gondolatom volt már és lassan már ott tartok hogy gyűjtök egy kis bátorságot és meg is fogom tenni valamelyiket. Nem látom értelmét az életemnek nélküle, úgy érzem hogy egy senki vagyok ha nincs mellettem. Képtelen vagyok így élni hogy el vesztettem a szerelmem.. Érdemes ilyen fiatalon megölni magam? Nem tudnék soha már lány felé érzelmet mutatni egyszerűen teljesen össze vagyok törve.. Nagyon hiányzik minden egyes nap egyre rosszabb nélküle, minden nap kint vagyok a temetőben és van hogy órákon át zokogok ott. Mi tévő legyek most?..

2022. febr. 13. 09:52
1 2
 1/18 NTBS ***** válasza:
96%
Semmiképpen ne legyél öngyilkos. Kicsit próbálj meg a jövődre koncentrálni. A temetőben töltött időt fokozatosan csökkentsd, így idővel nem mész ki mindennap. Az idő majd segít. és próbálj emberekkel beszélgetni, mert az is nagyon jót tesz. Beszéld, írd ki magadból a fájdalmat.
2022. febr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Mr.Prime Minister válasza:
100%

Szia!

Mindenekelőtt rendkívül sajnálom a tragédiát. Egy szerettünk elvesztése hatalmas fájdalommal jár, és az elhunyt barátnőd emléke sajnos meg is fog maradni a részedről, azonban semmiképpen ne légy öngyilkos. A sors kemény utat választott neked, de innen fel kell állnod, mert van jövőd! Ezért nem vethetsz véget az életednek. Ha bármikor szívesen megbeszélnél valamit, akkor én itt vagyok.

16/F

2022. febr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt Kérdező!

Mindenek előtt őszinte részvétem Neked és az egész családnak. Ilyen fiatalon megélni azt, hogy elvesztetted a szerelmedet, aki vélhetően veled egy korú volt, nagyon nehéz. Mindenképpen ki kell beszélned, írnod magadból az érzéseidet. Nem szabad teljesen magadba fordulnod. Az öngyilkosság nem jó megoldás. Ezt a néhai barátnőd sem akarná.

2022. febr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus!
2022. febr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

116-123

0-24 ingyenesen hívható.

2022. febr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Együttérzek.


Nekem volt egy osztalytarsam (lány) akinek meghalt a baratja , ha úgy nezzuk meg rokonom is a csaj, senki nem kéri azt tőled, hogy elfelejtsd abaratnődet, igen is időnként latogass ki a sírjához, vigyel neki viragot, gondolj rá! De az élet megy tovább, ő is azt szeretné ha boldog lennél. Elfelejteni sosem fogod tudni és nem is kell, de majd , ahogy telik az idő fel kell állni a padlóról és élni az életet.

2022. febr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen tudom de annyira nehéz. Bárcsak láthatnám mégegyszer utoljára de sajnos már nem lehet.. Nem látom értelmét az életemnek nélküle.. Ő volt a mindenem
2022. febr. 13. 12:36
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd is biztos azt akarná hogy jól érezd magad és ne add fel az életed még ha már nem is lehettek együtt.Menj el pszichológushoz.Jobban fogod érezni magad utánna hogy valakivel meg tudtad beszélni.Sokszor hiaba vannak baratok akik meghallgatnak,segítenek ez nem elég.Sok időbe telik rendbe jönni és ez mindig egy fájó pont marad de ne veszítsd el a reményt:)
2022. febr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Már el veszítettem a reményt. :/
2022. febr. 13. 16:46
 10/18 anonim válasza:
79%

Őszinte részvétem:(

Nem kell őt elfelejtened, nem kell tovább lépned. Gondolj rá, amennyit csak kell. Ő nagyon fontos volt neked, ezért természetes, hogy ennyire fáj a hiánya. Próbálj ne a jövőre gondolni, az most nem fontos. Beszélhetsz másokkal, arról, amit érzel, fontos, hogy kiadd, magadból, és tudd, hogy nem vagy egyedül.

2022. febr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!